Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: BEKDECKER ERASIM

BEKDECKER ERASIM 11 roků 11 měsíců #208

  • erasim
  • Avatar uživatele erasim
  • OFFLINE
  • Amatér
  • Příspěvky: 24
  • Karma: 0
Díky za zprávičku, dočetl jsem se kdesi, že do té převodovky někdo dává olej do serva, prý musí být řidší, aby se ty lamely neslepovaly...Mně to moc nešlo, zpátečka se zařadila, až když motor skoro stál, určitě ze zařadila jen tehdy, když se se zařazenou zpátečkou nastartovalo...Tak to přece nemá být. Zkusím tam dát něco řidšího a uvidím. Tak Adelheid nezůstane v Čechách? To je škoda, takových krásných lodí by tu bylo třeba, aby lidi viděli, jak vypadá klasika... Tohoto typu jich je u nás jen pár, co já vím, tak Orava, Corsar, ten můj škopek a pak nějaký dřevěný dovoz ze Švédska ze začátku 20.stol. Možná ještě něco novějšího, ale o tom nic nevím... V Německu jsou jich mraky a stále se staví...Na závěr posílám jeden obrázek lodi, kterou mám už dávno, ale teprve letos se mi snad podaří ji po letech oprav zprovoznit... Je někdy ze třicátých let, při pátrání po historii jsem se dostal do zač.let padesátých, dál je to nejasné, pochází nejpravděpodobněji z Německa. Ahoj! erasim
P1000366.JPG
Přílohy:
Poslední úprava: 11 roků 10 měsíců od maxik1958.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

erasim 11 roků 11 měsíců #212

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3127
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
No jo no , inzeroval jsem ji v Čechách rok, a ne že by nebyli zájemci, ale každej si myslí, že ji koupí za 5O OOO,- Chci o 300 000,- víc, a proti cenám v Německu je to zadarmo, tam chtěj za holej trup 15 000 Euro!! Jinak máš krásnou loď, dej sem víc fotek,uděl ji profil v moje loď, zaslouží si to, jinak mám známého v Německu, který by mohl s identifikací pomoct, restauruje tyto lodě, a má rozsáhlé vědomosti, i archiv! A něco o ní napiš! Docela rád bych se na ní kouknul :) Jinak 15 W 40 je řídký akorát, ale ta vratka má taky seřizování, na který je potřeba se čas od času kouknout! Mně Hermann taky hned necouval :whistle:
Poslední úprava: 11 roků 10 měsíců od maxik1958.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

erasim 11 roků 11 měsíců #217

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3127
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Nádhera, pro umístění fotky musíš po nahrání ještě stisknout ,,vložit,, vloží to tam kde máš kurzor!!! :cheer:
Poslední úprava: 11 roků 10 měsíců od maxik1958.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

erasim 11 roků 10 měsíců #221

  • erasim
  • Avatar uživatele erasim
  • OFFLINE
  • Amatér
  • Příspěvky: 24
  • Karma: 0
Dík za radu, asi jsem to podělal sám...Nejsem zas tak zběhlý v počítačové grafice, mám tu fotku, co jsem chtěl poslat v bmp a toto forum tento formát nepodporuje, tak ji pošlu jindy...pro podívání ještě jedna a
P1020125.JPG

ktuálnější...v podporovaném formátu... Ahoj!erasim
Poslední úprava: 11 roků 10 měsíců od maxik1958.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

erasim 11 roků 10 měsíců #222

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3127
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Tak to je luxus!!!!! Je určitě z Německa, mošná ze stejné loděnice jako Adelhaid, typuju 30tý léta.......
Poslední úprava: 11 roků 10 měsíců od maxik1958.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

erasim 11 roků 10 měsíců #224

  • erasim
  • Avatar uživatele erasim
  • OFFLINE
  • Amatér
  • Příspěvky: 24
  • Karma: 0
No, ale je to mraky práce, to znáš sám... Jak jsi psal o tom známém, dalo by se s ním nějak spojit? Není to náhodou obchodník z Berlína C.Klink? Ten jich má vícero a obchoduje s tím...Slyšel jsem o něm, chystám se mu napsat...Mohl by někdo poznat rukopis loděnice, tenhle tvar, kdy je bort v jednom tahu od přídě k zádi, bez poklesu,není úplně běžný, podíváš-li se na takovou Oravu v Holešovicích, je to podobné, ale zcela jiné v tom průběhu bortu... Zatím Ahoj, e.
Poslední úprava: 11 roků 10 měsíců od maxik1958.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.136 sekund
Powered by Kunena fórum