Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: BEKDECKER ERASIM

erasim 11 roků 10 měsíců #226

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3127
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Dovolil jsem si Ti to tady trochu zmoderovat, protože si myslím že tahle loď si svůj topic určitě zaslouží!A u převodovky LEWO bych to nehledal ani já. Tady je odkaz na stránky toho mého Němce: www.bootsmanufaktur.com/
Poslední úprava: 11 roků 10 měsíců od maxik1958.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: BEKDECKER ERASIM 11 roků 10 měsíců #227

  • Ondrais
  • Avatar uživatele Ondrais
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 303
  • Obdržená poděkování 20
  • Karma: 0
No tak to je nádhera!!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: BEKDECKER ERASIM 11 roků 10 měsíců #231

  • erasim
  • Avatar uživatele erasim
  • OFFLINE
  • Amatér
  • Příspěvky: 24
  • Karma: 0
No, trochu mi to dalo hledání, než jsem naše téma našel, ale jo, už jsem zde... Koukal jsem na tu adrssu v Německu, je to pořádný nadšenec... Toho se zkusím zeptat na možný původ mého škopku... Jinak- já jsem se ještě nedobral původního jména, zatím jsem žádné nezvolil, stále čekám na příležitost dostat se tomu víc na kloub... V bádání jsem skončil v 50tých létech... Erasim je moje přihlaš.jméno, ne jméno lodě, to jen pro informaci... Tomu loďařovi bych to nemohl ani ukázat zblízka, mají tam originální teakové paluby, to já mám holt to, co na palubnících zbylo, to opravené a polaminované, jistě, znalec by to tak nenechal, ale při mých možnostech jsem to jinak nemohl udělat... Není to tedy čistě echtovní, ale komu se to nelíbí, ať si to udělá jinak, že? Opravy plechu jsem většinou nýtoval, to by asi prošlo...Díky za ten odkaz!Ahoj!e.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: BEKDECKER ERASIM 11 roků 10 měsíců #233

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3127
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Jsem předpokládal, že to není jméno lodě, ale dal jsem to do názvu, abys netápal, samozřejmě si to uprav podle svého, stačí zmáčknout tlačítko ,,upravit,,Jinak pokud by jsi měl zájem, materiál na paluby umím sehnat za velmi rozumné peníze, už připravený ,v latích 8 x 0,6 mm Není to teak, ale hodně podobný. To Tvoji loď bych opravdu chtěl vidět na živo, je to možné?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: BEKDECKER ERASIM 11 roků 10 měsíců #234

  • erasim
  • Avatar uživatele erasim
  • OFFLINE
  • Amatér
  • Příspěvky: 24
  • Karma: 0
...dočkej času, já už čekám léta, v dohledné době půjde na vodu a návštěvy se budou přijímat...Teď jsem v jednání ohledně jeřábu a podvozku...takové ty radosti na konci akce...Jak se mi podaří upravit fotku z bmp na pdf, pošlu ještě tu avizovanou, co nakonec neodešla...zatím ahoj, e.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: převodovka LEWO 11 roků 10 měsíců #235

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3127
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Když pošleš fotku mailem, admin ji upraví!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.162 sekund
Powered by Kunena fórum