Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: BEKDECKER ERASIM

BEKDECKER ERASIM 11 roků 6 měsíců #491

  • Jirka01
  • Avatar uživatele Jirka01
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 173
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 0
Čau, loď máš super. Já budu shodou okolností také přeměřovat šroub a kontrolovat palivovou pumpu, neboť u své lodě nevytočím motor ani na polovinu max. otáček. Pluje 15km bez protiproudu a protivětru. Jestli to nakonec není takto schválně omezeno.Přivezl jsem ji od jezer z Německa, kde se v létě určitě nesmí do skluzu.Uvidíme. Zdar Jirka
Poslední úprava: 11 roků 6 měsíců od Jirka01.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

BEKDECKER ERASIM 11 roků 6 měsíců #492

  • erasim
  • Avatar uživatele erasim
  • OFFLINE
  • Amatér
  • Příspěvky: 24
  • Karma: 0
Ahoj, a jakou ty máš loď? A motor? Jestli to jede 15 za hodinu, je to v pohodě, až já tak s těma 3 tunama pojedu, budu zcela blahem bez sebe... j.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

BEKDECKER ERASIM 11 roků 6 měsíců #493

  • Jirka01
  • Avatar uživatele Jirka01
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 173
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 0
Variant, Just for Fun. Motor přívěsák 30HP, nedávno jsem ho poprvé otestoval.
orientační kalkulátor pro lodní šroub:
www.vicprop.com/displacement_size.php
Poslední úprava: 11 roků 6 měsíců od Jirka01.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

BEKDECKER ERASIM 10 roků 9 měsíců #1034

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3127
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Tak co Erasime, už jezdíš, nebo Tě vzala velká voda?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

BEKDECKER ERASIM 10 roků 9 měsíců #1036

  • erasim
  • Avatar uživatele erasim
  • OFFLINE
  • Amatér
  • Příspěvky: 24
  • Karma: 0
Zdar Maxi a ostatní z pomalu osychající Roudnice! Na položenou otázku jasná odpověď - ne, neodplaval... Díky studenému jaru a množství pracovních povinností jaem nestihl dát škopek na vodu do povodně, teď už mě to tak nemrzí... ušetřilo mi to hodně starostí.V neděli 2.6. jsem ji honem z klubu evakuoval na na podzim honem adaptovaném podvozku od východoněmecké žací lišty ke kombajnu o několik set metrů dál, kam voda nemohla. Dosud tam stojím v areálu býv.stavební firmy, kde mě její majitel nechává. Ta evakuace proběhla v hodině dvanácté, protože být to o hodinu, dvě později, už bychom v jednom nízko položeném místě neprojeli... Já jsem tedy neutrpěl žádnou škodu, jiní na tom byli hůř. Když máme trochu volna, chodíme do klubu uklízet povodňové škody... Zatím bez elektriky, honíme to několika centrálami. Co se týče přípravy, stihl jsem pouze vyčistit a přetěsnit LEWO vratku, gufera a nová ložiska, mám po revizi vstřikovací čerpadlo a novou vrtuli. Nakonec jsem neodolal a sáhl po službách profesionálů od fy Michigan... Byla drahá, ale prý je vypočítaná na podmínky mojí lodi, tak se nechám překvapit, co to s tím udělá. Jisto je, že loni nebyl dobrý výkon motoru, nebyla dobrá vrtule a přesto to jelo asi 11-12 km/h. Snad se to zlepší, honit to nechci, jen aby byla rezerva do proudu, cestovní rychlost je stejně postačující okolo 11- 12 km/h...
Prosba: jeden kolega, majitel plachetnice PAVIA, staré asi 8-9 let, starší člověk, se po povodni rozhodl skončit s jachtingem a loď, kterou měl dosud u nás v Rci, prodat. Při povodni utrpěla - aby neprošla střechou, udělali do ní 2 díry, aby se zalila a neškodila. Ten majitel je z toho dost zdrcen, nemá pokračovatele a i s podvozkem by to prodal okolo 60 000,-CZK. Se vším vybavením, plachtami, poničené jsou pouze matrace a chce to pořádně uklidit, samozřejmě zadělat ty díry... To je ovšem sranda práce. Loď je z planěk, na tom vodovzdorná překližka a na tom teprve laminát - poctivě uděláno. Neví někdo o někom, kdo by ji koupil? Bude ji odvážet v dohledné době do Liberce, tam ji nechá někde na zahradě a je konec... Protože každá loď má přece duši, popřemejšlejte, jestli by se nenašel zájemce??? Kontakt na majitele mám! Na Prahu se letos asi nedostaneme, Hořín neprojedeme a v Tróji je prý zasypáno, takže prý asi 3- 6 měsíců se nebude jezdit tím směrem, říkal jeden známý z Povodí...
Tak zatím ahoj, ať Vám to všem jede! erasim
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

BEKDECKER ERASIM 10 roků 9 měsíců #1037

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3127
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Smutný,i zároveň dobrý zprávy, hlavně že jsi v pořádku, také jsme měli v loděnici vodu.....
Fotografie1673.jpg


Fotografie1685.jpg

S tou plachetnicí....Asi dát inzerát na plavidla cz, někdo by se mohl chytit....
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.177 sekund
Powered by Kunena fórum