Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: P-boot

P-boot 5 roků 9 měsíců #8354

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
Jinak pozicky jsem sehnal na baterku pro maly lode do 7m. Takze cajk.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

P-boot 5 roků 8 měsíců #8366

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
Uz zacinam plout vice s jistotou, spousta veci byla odladena a spousta jeste zbyva odladit. Taky uz se mi podarilo lehce prasknout jednu horsi planku pri najizdeni na vlek, ale nic co by se nedalo lehce opravit (i se ve vode prasklina celkem zatahne, je podylna).

Na vlek se chci taky trochu mrknout, uz mam rozpracovano par uprav aby tam lod sedela lip. Treba ty dnesni rolny (bocni) nejsou na drevenou lod uplne vhodny. Asi vyrobim ocelovy placky s gumou kde to bude sedet. Stejnak vetsi rolovani znamena potencialni poskozeni planek, pokud se clovek spravne netrefi. Taky udelam nastavitelne prodlouzeni vleku asi o 1m. Precejen mam cca 2m zadku ve vzduchu coz pro drevenku taky neni uplne prijemny.
Takze jsem nakoupil jekly a bude se svarovat, jen jsem se k tomu jeste nedostal. Zatim podkladam zadek spalkem.

Jinak se ale rysuje spousta projektu na pristi zimu. Opravit palubu, zatemovat skviry nad ponorem, apod. No a samozrejme spoustu lakovani pristi jaro.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

P-boot 5 roků 8 měsíců #8373

  • jhepik
  • Avatar uživatele jhepik
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 11
  • Karma: 1
Ahoj Chlapi
Mám Německý ADAC a bydliště tam nemám, naopak hledají další lidi kteří by se u nich pojistili, já jsem dodal bratra a všichni jsme s tím moc spokojení.
Šťastnou plavbu
Hepik
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

P-boot 5 roků 8 měsíců #8375

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
Pojistili? To jako registrujes lod u ADAC a platis jeste pojistku nebo co? Koukal jsem se ze pro registraci u ADAC prave potrebujes potvrzeni o trvalem bydlisti pokud nejsi z nemecka.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

P-boot 5 roků 8 měsíců #8379

  • jhepik
  • Avatar uživatele jhepik
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 11
  • Karma: 1
Sorry špatně jsem to pochopil, u ADAC mám jen asistenční službu pro auta.
Hepik
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

P-boot 5 roků 5 měsíců #8448

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
Testovaci sezona byla uz je davno za mnou tak po ruznu zase davam dohromady dalsi praci na letosni zimu. Teda uz ty prace je celkem dost. Lod ale plave a funguje takze to bude spousta detailu.

Takovej mensi vycet aby si clovek predstavil co je prace na veteranu (kdo nema).

Siti:
1) Jednoducha persenikova plachta jako striska kopkitu cca 3x2m.
2) Celkovy persenik (jeste zvazuju jestli fakt potrebuju, ale asi by se hodil kuli laku).

Trup:
1) Nadponor vycistit spary (nyni nektere pruhledne a pri naklonu nabiraj). Zatemovat.
2) Paluba potrebuje opravit spary, uz to nekdo kdysi delal ale spatne. Je potreba skrz profrezovat aby byl dilatacni prostor a pak sikaflex.
3) Veskere vnitrni podlazky apod co jde vyndat, novy lak (skoro vse je vyndavaci, jen doufam ze najdu pak ty spravny mista :)).
4) Novy lak boky a paluba.
5) Antifouling po celem dnu, loni jsem udelal jen oblasti hladiny, nebyl cas.

Kov:
1) Spousta drobnych dilu co jsem nestihl loni, ocistit, poniklit (ruzne uchyty, vyztuhy).
2) Kladkova pruchodka otezi geny do kopkitu, ta co tam byla byla dost zatuhla a hlinik ve spatnem stavu. Chtel bych vyrobit novou.

Elektro:
1) Solarni panel na dobijeni baterie pro cerpadlo
2) Fixni pozicky

Takze spousta prace. Nastesti dost z toho neni uplne nutne a da se udelat v dalsich sezonach. Taky uz mam lod zaparkvoanou na Orliku takze se snazim co nejvice praci rozdelit na to co se da odvezt a delat doma v dilne. Takze mam plnou dilnu vsech moznejch podlazek a prepazek co sly vyndat, trochu puzzle.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.149 sekund
Powered by Kunena fórum