Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: P-boot

P-boot 5 roků 5 měsíců #8449

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
Nemate nekdo zkusenosti s vyrezavanim vodnim paprskem? Naky reference? Nakreslil jsem si dily na tu pruchodku a zvazuju ze bych to nechal vyrezat z 5mm mosazi.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

P-boot 5 roků 5 měsíců #8450

  • pavlii
  • Avatar uživatele pavlii
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 226
  • Obdržená poděkování 27
  • Karma: 0
Mě řezali evidenční číslo na loď (1mm mosaz) a jméno lodě (5mm nebo 6mm mosaz). Dělali mi to někde v Táboře, vždycky jsme hrozně dlouho ladili přípravu podkladů pro řezačku (nemám AutoCAD, takže proto), ale docela príma to bylo. Myslím, že ani ne moc drahé - mám se kouknout po kontaktu? Vše se posílalo poštou, jen ten název přivezl/odvezl můj taťka, páč to byl kus plechu docela velkej na posílání :-)

P.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

P-boot 5 roků 4 měsíců #8472

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
Pokud by si nasel kontakt tak budu rad. Mam to nakreslene v CADu, takze by to nemel byt problem. A kolega bydli v Tabore a jezdi 3x tydne do kanclu, takze bych ho mohl zaangazovat.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

P-boot 4 roků 6 měsíců #8837

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
Delsi dobu sem nedodal novy material. Nejak sem vic pracoval a min o tom psal.

Lonskou zimu sem se pustil do drobnych i vetsich oprav. Vykuchal jsem z lodi co se dalo oddelat a odvez domu do dilny k opravam a novemu laku.

Taky prislel cas na sundani stareho laku a nove vytemovani:



To se tak nejak postupne protahlo na cely jaro, protoze jsem musel delat hormadu jinejch veci.

Takze jsem letosni sezonu vzdal a rek si ze s tim pohnu poradne. Lonska sezona odhalila dost veci co je treba poupravit. Na druhou stranu uspesne to jezdilo.

Udelal jsem teda kozy na manipulaci a sundal lod z vleku s pomoci Mirka Slivky.



Potom vyrobil i kozy na podlozeni a po tydnu sme to i otocili. To sem trochu vahal jestli to vubec dame, ale bylo to jen tak tak a proslo to. Lod je tak nejak sirsi nez jsem to puvodne propocital.



Ted uz ale krasne a stabilne sedi otocena tak se na ni da pohodlne pracovat.




Pravdepodobne jeste budu muset lehce opravit sparu mezi prvni a druhou plankou. Je ve vyschlem stavu dost siroka na utemovani (a planky tenke). Takze tam mozna vyfrezuju drazku a dam listicku z mekyho dreva aby se spara trochu zmensila.

Poslední úprava: 4 roků 6 měsíců od rxd.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: maxik1958, jhepik, Ondro

P-boot 4 roků 6 měsíců #8844

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
Uff, tak sem to o vikendu skoro cele dotukal. Jeste dokoncit dve lajny, a mozna poupravit jednu.



A rovnou sem vzal aspon pulku prvnim zakladem aby se vsaklo a priste sem zas mohl trochu aspon na pulce postoupit. Jestli teda na to jeste letos bude vhodny pocasi.



Nevite o nekom kdo svari kvalitne nerez? Potreboval bych udelat uchyceni ploutve. To stary uz stoji zpard, a zarovy zinkovani tomu trochu znicilo vrchni zavit jak uz byl jetej. Sice to tak nejak funguje ale neni to zadna slava. Je to vlastne jen 16mm tyc se zavitem na jedny strane a plochacema privarenyma na druhy. Musi to byt pevnostni svar, ne zadna prasecina. Protoze to drzi 70kg ploutev. Uz se mi stalo ze se mi vysmekla z racny a vylitla volne dolu, nastesti to ta tyc udrzela (uz sem videl jak budu lovit ploutev na dne orliku).
Poslední úprava: 4 roků 6 měsíců od rxd.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

P-boot 4 roků 6 měsíců #8858

  • danykopy
  • Avatar uživatele danykopy
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 48
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
Klidně ti to svarim.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: rxd
Vygenerováno za 0.143 sekund
Powered by Kunena fórum