Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Trener

Otázky a odpovědi 9 roků 8 měsíců #3066

  • pavlii
  • Avatar uživatele pavlii
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 226
  • Obdržená poděkování 27
  • Karma: 0
Masakr! Tohle mě ale zřejmě čeká taky; po pár motohodinách se mi zničeho nic začala rozsvěcet kontrolka teploty chladící vody (tak do cca 10min po nastartování motoru). Nevím, jestli kdy impeller předchozí majitel měnil (motor instalován v r. 1992), ale pro jistotu jsem si ho objednal v rámci Yanmar kitu (eBay - je tam i olejový i palivový filtr). Jakmile zacpu díru do lodi, musím juknout na totok. Prča bude, jestli je impeller OK :-) nastane zábavné hledání v rámci chladícího systému....

Na eBay ti nepomůže ani vyhledávání dle typu motoru? Jak jsme tak koukal, tak i neorigoš Yanmar (například) díly mívají u sebe uvedenou kompatibilitu s tím kterým typem motoru...

P.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 9 roků 8 měsíců #3067

  • Kenny
  • Avatar uživatele Kenny
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 46
  • Karma: 0
když on je ten motor z roku 1980:-) takže to nebude nic jendoduchýho.. teď mi napsal chlapík z czech marine, že mají impeller o rozměrech 48x14,2mm ale průměr hřídele je 13.2mm, prý je tam ale dost materiálu na jeho zvětšení.. cena 694 za ks... tak nevím jestli do toho jít...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 9 roků 8 měsíců #3068

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3130
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Na ebay je teď za 30e, ale když připočteš poštu......Taky bych šel di úpravy, dej mi odkaz vzal bych i pro sebe, protičit díru na hřídel není problém.... ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 9 roků 8 měsíců #3069

  • Kenny
  • Avatar uživatele Kenny
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 46
  • Karma: 0
zatím mi nechtějí prozradit typ toho impelleru, ale až to z nich vymámím, tak dám určitě vědět, ještě se zkusím poptat jak moc komplikované je zvětšit tu díru, ono nebude jednoduché to do něčeho upnout.. samá guma :whistle: jestli by nakonec nebylo jednodužší stáhnot trochu tu hřídel, na té poslední fotce je vidět že je hřídel nad usazením impelleru mnohem slabší, takže by to žádný vedlejší dopad mít nemělo. Ale strojař nejsem, takže nevím.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 9 roků 8 měsíců #3070

  • taag
  • Avatar uživatele taag
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 15
  • Karma: 0
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 9 roků 8 měsíců #3071

  • Kenny
  • Avatar uživatele Kenny
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 46
  • Karma: 0
hmm zběžně jsem to prolít a taky nic :( ale díky
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.203 sekund
Powered by Kunena fórum