Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Trener

Otázky a odpovědi 10 roků 5 měsíců #1595

  • Kenny
  • Avatar uživatele Kenny
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 46
  • Karma: 0
ahoj, tak už jsem začal ohýbat a lepit, nejdřív jsem si špičku a laminátový trup obkreslil
IMAG0427.jpg


pak jsem vyřízl obkreslený tvar ze staré stavební překližky a začal ohýbat a lepit
IMAG0430.jpg


IMAG0431.jpg


lišty nejdřív tak na půl dne zabalím do ručníku a namočím do teplé vody, 15minut před ohnutím napustím ten ručník vařící vodou, aby se to prohřálo. Ohýbat jdou pak krásně B)
IMAG0434.jpg
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 10 roků 3 měsíců #1952

  • Kenny
  • Avatar uživatele Kenny
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 46
  • Karma: 0
Ahoj, tak mám trup už konečně bez barvy, zvenku zalaminováno, vytmeleno a obroušeno (barvy tam bylo dobrých 15kg a stálo mě to měsíc života :whistle: )

IMAG0459.jpg


Na špičku jsem zalaminoval navíc matky, abych tam mohl dát oděrovou lištu - na Orlíku je to samej ostrej písek a kamení, a špička byla v docela dezolátním stavu, tak ta lišta snad trochu pomůže.

IMAG0464.jpg


No a nyní mám otázku, čím natírat dál? Epoxidový základ a na to polyuretanovou barvu? Kompresor ani pistoli bohužel nemám, takže jsem chtěl válečkovat, ale včera jsem byl na průzkumu trhu s barvama, a byl jsem poučen, že epoxidové ani polyuretanové barvy se nedají nanášet jiným způsobem než stříkáním. Určitě s tím máte někdo zkušenosti..?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 10 roků 3 měsíců #1953

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3130
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
To jsou řeči, když jsem dělal Jirkovy Varianta, celé dno jsem válečkoval epoxy barvou, pravda je,že to není zrcadlový povrch, ale polyuretan jde normálně natírat, je daleko řidší
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 10 roků 3 měsíců #1954

  • Kenny
  • Avatar uživatele Kenny
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 46
  • Karma: 0
a šlo by pak přelíznout ten epoxidovej základ šmirglem, případně převálečkovat dvousložkovým plničem a trochu rozbrousit?, přeci jenom Trenér je celkem malá loď, tak ať to k něčemu vypadá. A ten polyuretan říkáš že je řidší, dá se to přinejhorším ještě trochu naředit?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 10 roků 3 měsíců #1955

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3130
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Přesně tak :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 10 roků 3 měsíců #1956

  • Kenny
  • Avatar uživatele Kenny
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 46
  • Karma: 0
tak díky B) půjdu si dát kolečko po nákupech...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.141 sekund
Powered by Kunena fórum