Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Yachtwerft Berlin typ Seeadler 447 - Wartburg 900

Yachtwerft Berlin typ Seeadler 447 - Wartburg 900 1 rok 2 měsíců #9901

  • Ondro
  • Avatar uživatele Ondro
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 422
  • Obdržená poděkování 107
  • Karma: 0
Uz sa pripravujem na poskladanie komplet celeho motoru aj s prevodovkou na stojane, takze kompletujem vsetko. To co este teraz doladujem ale uz je to na ceste je palivovy filter s odkalovacom a dialkovo ovladatelny palivovy kohut + nadrz. Dalsia cast z celej zostavy co mi este chyba je kompletny system na 2 okruh chladenia - znamena expanzna nadoba, doskovy vymennik - chladič a pieskovy filter na vstupe do clnu s odkalovacom. Takze pozhanam a verim ze uz pomaly skladam vsetko na stojane :)
Poslední úprava: 1 rok 2 měsíců od Ondro.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Yachtwerft Berlin typ Seeadler 447 - Wartburg 900 1 rok 2 měsíců #9902

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3130
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Dobře jedeš, já teď s ničím nepohnu, už od Vánoc se mně drží hrozná chřipka.. No, zlatej covid... B)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Yachtwerft Berlin typ Seeadler 447 - Wartburg 900 1 rok 2 měsíců #9903

  • Ondro
  • Avatar uživatele Ondro
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 422
  • Obdržená poděkování 107
  • Karma: 0
Dakujem.
Ja mam pocit ze to ide strasne pomaly ale pravda je ta, ze kazda jedna suciastka sa bud preraba alebo vyraba :( . Ale zase som sa nieco naucil. Je toho naozaj hodne. V podstate stavam cely cln nanovo. Niekedy je to viac prace ako skladat len nove veci co pasuju k sebe. Teraz zacinam chapat ked niekto da na predaj kompletny motor po GO s komplet prislusenstvom, ze kolko je na tom prace a ty padom k tomu adekvatna cenovka :ohmy:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Yachtwerft Berlin typ Seeadler 447 - Wartburg 900 1 rok 3 týdnů #9920

  • jhepik
  • Avatar uživatele jhepik
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 11
  • Karma: 1
Parádní, chlape ty jsi neskutečný, máš rodinu? :cheer: :cheer: :cheer:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Yachtwerft Berlin typ Seeadler 447 - Wartburg 900 1 rok 3 týdnů #9921

  • Ondro
  • Avatar uživatele Ondro
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 422
  • Obdržená poděkování 107
  • Karma: 0
Dakujem. Jasne ze mam :) . Toto ma proste nejako zaujalo a mam rad preciznu pracu. Hrajem sa s tym uz 3 roky a nieco. Casu stale menej a menej lebo poloziek pribuda. Uz som mal sklon sklznut do rychleho dokoncenia ale moja manzelka mi hovorila ze nech si najprv odpoviem na to ze ci budem spokojny ked to nebude na 100% podla mojich predstav a tak som sa trochu skludnil a pokracujem pomalsie ale precizne. Teraz som sa trochu zasekol lebo musim este raz zhodit zotrvacnik aby som tam namontoval neodymove magnety na "halov senzor". Budem merat otacky priamo na kluke - zotrvacniku, nech je to presne tak teraz doladujem este detaily. Tesim sa ale z kazdej novej skusenosti :ohmy: . To je velmi kriticke miesto lebo magnety a cidlo musia byt blizko pri sebe cca 3 mm a samozrejme tym ze je to 2 takt tak musia byt 2 a este spravne osadene na zotrvaku. Toto ked zvladnem tak zacinam skladat cely pohon na stojane. No a tym ze vsetko sa ucim za chodu tak priprava je tam 80% casu :dry:
Poslední úprava: 1 rok 3 týdnů od Ondro.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: maxik1958, No_Michal

Yachtwerft Berlin typ Seeadler 447 - Wartburg 900 1 rok 3 týdnů #9922

  • jhepik
  • Avatar uživatele jhepik
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 11
  • Karma: 1
Ahoj
Děláš to úplně excelentně, mám tady také vlákno, "Náš Spatz", je to ve Fórum/Pokec/Ukaž svou loď.
Taky jsme se nadřeli a stálo to za to. :cheer: :cheer: :cheer:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.191 sekund
Powered by Kunena fórum