Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: přihláška v Belgii

přihláška v Belgii 10 roků 1 měsíc #2462

  • Standa
  • Avatar uživatele Standa
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 233
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 0
Pracovní verze kdyby náhodou na tu Belgii došlo. B)

Kdo by měl zájem zaplatit poplatek 10€ sestřence Maxe , za to ,že by se došla informovat na možnost zaregistrování a získala odpovědi na naše dotazy.
Dotazy:
a)co je potřeba k zaregistrování + jaké překlady atd.
b)je potřeba i kupní smlouva na motor
c)pokud vlastně půjde o 1 registraci - nehrozí od Belg. finančního úřadu zaplacení nějakého poplatku
d)na jak dlouho registrace platí
e) + další co mě ted´nenapadají

Po zjištění co je potřeba domluvit přes Maxe se sestřenkou částku za kterou by provedla překlady a doručila přihlášky na úřad.

Doporučuji si přečíst to forum v prvním příspěvku.

Je to zatím předčasné ,já vím.Vyjde to sice na víc než v nederlandu ale bylo by to zase bez cesty.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

přihláška v Belgii 10 roků 1 měsíc #2463

  • danykopy
  • Avatar uživatele danykopy
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 48
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
myslim, ze to je dobrej navrh a pripojil bych se, ale nejdriv bych uzavrel to holandsko.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

přihláška v Belgii 10 roků 1 měsíc #2464

  • Standa
  • Avatar uživatele Standa
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 233
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 0
Jasně
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

přihláška v Belgii 10 roků 1 měsíc #2465

  • taag
  • Avatar uživatele taag
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 15
  • Karma: 0
Já se také přidám částku respektuji. :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

přihláška v Belgii 10 roků 1 měsíc #2466

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3134
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Pánové, tohle já už jsem na sestřence vyzjistil zadarmo, kupní smlouva v jejich jazyce, nebo v Belgii ověřený překlad, registrace za 60 e je na vnitřní vody, je potřeba smlouva i na motor, pokud není uvedený ve smlouvě o lodi, vše ostatní se vyplňuje na internetu, a pokud to nemáte správně, dál vás to nepustí, jo a je to registrace na furt, ale tem formulář je k posrání, a musí to být loď postavená, nebo již přihlášená v EU, jo, a chtějí u starších lodí odhlášku :sick:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

přihláška v Belgii 10 roků 1 měsíc #2467

  • Standa
  • Avatar uživatele Standa
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 233
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 0
Maxi já bych si dovolil nesouhlasit. To co jsi napsal dobrý ale......
V jaké jsme situaci každý z nás víme,proto se ptám
- víme jestli se dá kupní smlouva nahradit čestným prohlášením třeba o daru,jestli platí KS mezi námi navzájem,prohlášení o koupi přes intern. např Ebay atd.
-víme jestli KS na motor lze nahradit čestným prohlášením o koupi vraku i s motorem a jeho zrenovováním.
-víme jestli po případné registraci nám Belg. finanční úřad nevyměří daší poplatek ( něco jako existuje EKO poplatek u nás u aut).A pokud ano jakých lodí se to týká.
-víme jestli když v Belgii platí reg. na moře asi 4-5 let a pak se dál za poplatek prodlužuje ,jestli něco neplatí i u vnitrozemí akorát je to taková samozřejmost , že se o ní nemluví. Možná těm co mají lod´zaregistrovanou v Belgii nebo v Holandsku přijde za 5 let žádost zaplacení za prodloužení. (i když to by bylo to nejmenší).
-víme jestli vyhláška nebo zákon na jehož základě nám zamítají registraci v Holandsku neplatí podobný v Belgii( já bych se vůbec nedivil).

To jsou informace a určitě někdo přijde i na jiné, které já si rád zaplatím než se potom blamovat , že to jsme nečekali.

A odklikávání při našich znalostech vlámštiny , No nevím?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.153 sekund
Powered by Kunena fórum