Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: přihláška v Belgii

přihláška v Belgii 10 roků 1 měsíc #2468

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3134
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Jasně, to chápu, my jsme zkoušeli přihlásit mého Swifta, když byla sestřenka na Vánoce v Čechách, vyplnili jsme spolu tu žádost, a ona s tím došla na úřad,tam ji potvrdili,že je to v pořádku, jenom potřebují KS, a odhlášku, a že to stojí 60 e na doživotí, a je to na vnitřní vody. Známého skútr že nepřihlásí, protože je z USA, a toto se vztahuje jen na lodě z EU
Poslední úprava: 10 roků 1 měsíc od maxik1958.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

přihláška v Belgii 10 roků 1 měsíc #2469

  • danykopy
  • Avatar uživatele danykopy
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 48
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
nojo, ale ještě to nijak nedopadlo, zřejmě, odhlášku jsi jim asi nedal a tudíš to taky asi nemá šanci na úspěch...možná by jsme si měli přestat stavět vzdušný zámky a měli by jsme se snažit najít opravdu schůdné řešení...jestli vůbec existuje....
Poslední úprava: 10 roků 1 měsíc od danykopy.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

přihláška v Belgii 10 roků 1 měsíc #2470

  • danykopy
  • Avatar uživatele danykopy
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 48
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
já tak nějak tajně věřím pořád tomu Holandsku, třeba to tam půjde, ale jen se musí třeba vyplnit nějaký jiný formulář, nebo něco jiného vyplnit, uvídíme co napíšou Maxíkovi jako odpověď, psát jim tedy zatím nebudu, i když oni nemůžou vědět, že patříme "k sobě" možná bych jim jako úplně jinej človcěk mohl napsat jednoduchej dotaz... dobrý den, žiju v čechách a mám ze šrotu vytaženou loď, kterou jsem opravil a chci jí znovu provozovat, co mám pro to udělat, abych jí mohl zaregistrovat v Holandsku?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

přihláška v Belgii 10 roků 1 měsíc #2471

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3134
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
To jim jistě napsat můžeš, ale dotazy na minulou registraci se zatím pokusíme sjednotit, když jsme ji podávali v jeden den ,na jednom místě.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

přihláška v Belgii 10 roků 1 měsíc #2472

  • pepin
  • Avatar uživatele pepin
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 340
  • Obdržená poděkování 29
  • Karma: 1
Opravdu to chce zjistit maximum informací, než začnem. I když to už Max určitě udělal.
Standa má pravdu v tom, že ten zákon, nebo co to je, kvůli čemu nám zatím neregistrovalo Holandsko je dohoda mezi Holandskem, Německem a Belgií, z roku 1997, takže to na nás můžou vytáhnout všude.
Já si myslím, že jsme je v tom Holandsku jen vyděsili registrací tolika lodí najednou.
Poslední úprava: 10 roků 1 měsíc od pepin.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

přihláška v Belgii 10 roků 1 měsíc #2473

  • Standa
  • Avatar uživatele Standa
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 233
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 0
Ano, ono nejde tak o to zjistit co je potřeba k registraci(protože většinu těch věcí stejně nejsme schopni dodat-odhláška,KS na motor atd.)ale o to jak je by bylo možné tyto věci nahradit.
Taky jsem na to myslel, že ten počet k přihlášení je možná vyděsil.Museli by jsme na to jinak, třeba papírovými přihláškami, které by se tam mohly dávat třeba po dvou s měsíční přestávkou a tak.Ty formuláře musejí být i v papírové formě,ne každý má v Belgii internet,možná.

Jinak pořád ještě doufám.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.139 sekund
Powered by Kunena fórum