Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Moje první loď Galaxie

Moje první loď Galaxie 10 roků 3 měsíců #1831

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3126
  • Obdržená poděkování 428
  • Karma: 24
Ta guma je takhle origo, teflon nejde použít, protože karburátory,i sání drží na vroubku tý gumy,(když se koukneš na fotku,je na karbeci pěkně vidět zářez kam to zapadne) a ta guma je dost tvrdá, přece jenom je to z Crosky, tak to musí něco vydržet. Jasně že hliníkovej odlitek od Melkuse by byl nejlepší, ale k němu patří i trochu jiný karburátory :whistle:
Poslední úprava: 10 roků 3 měsíců od maxik1958.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Moje první loď Galaxie 10 roků 3 měsíců #1832

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3126
  • Obdržená poděkování 428
  • Karma: 24
Kony, teď mně napadlo jestli nemluvíme každej o jiným konci karburátoru.....Mluvím o té straně k motoru. B)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Moje první loď Galaxie 10 roků 3 měsíců #1833

  • Kony
  • Avatar uživatele Kony
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 139
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 1
:woohoo: :woohoo: :woohoo: no jooooo :woohoo: :woohoo: :woohoo: Na obrázku byla příruba k filtru, tak jsem tady řešil vstup... Jinak sedí vám průměry kanálů a prostupy v těch karbecech? Ono totiž krmit 2takt karbecem ze 4taktu je trošku na škodu... A potom když máte karburátory z J350, tak je potřeba brát v potaz, že je to karburátor dimenzovaný na 175ccm, neb válce sají na střídačku, takže pozor na poddimenzování :woohoo: Jak jsem už psal, 3 karbece v tomto provedení tomu moc nedají....
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Moje první loď Galaxie 10 roků 3 měsíců #1834

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3126
  • Obdržená poděkování 428
  • Karma: 24
No, já mám z 500 Cross, ale choděj i 350ky, je to vyzkoušený. Těla jsou v podstatě shodný, jsou jiný trysky,A na mejch je dvoudílná plováková komora (jak na 350 nevím). To čemu ty říkáš Airbox, se u těchto karburátorů v lodi většinou nepoužívá, buďto jsou holý, nebo k nim nasadíš trychtýřky :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Moje první loď Galaxie 10 roků 3 měsíců #1835

  • Kony
  • Avatar uživatele Kony
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 139
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 1
No co vidím já na těch vložených fotkách, tak jsou před karbecama ještě nějaké nasávací roury, které ústí do sběrného boxu, na kterém je nahozený filtr... A jinak je potřeba to krmit alespoň stejným průměrem prostupu karbecu, jako má původní z Warťase... Je mi jasné, že to bude fungovat, ale jestli to něco přidá na výkonu, tím bych si nebyl moc jistý, je potřeb alespoň zachovat průměry všech kanálů a vedení od sacího kanálu až před karbec, tam potom ještě zvětšovat prostor...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Moje první loď Galaxie 10 roků 3 měsíců #1836

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3126
  • Obdržená poděkování 428
  • Karma: 24
Naštěstí je průměr stejnej, a ten filtr je jen u jednoho motoru, proto jsem si to stáhnul,jinak to všichni nechávaj holý B)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.159 sekund
Powered by Kunena fórum