Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Moje první loď Galaxie

Moje první loď Galaxie 10 roků 4 měsíců #1648

  • Zajda96
  • Avatar uživatele Zajda96
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 59
  • Karma: 0
Ahoj lidičky,
s radostí Vám sem mohu přidat svojí novou, první lodičku Galaxie. Možná budu potřebovat nějaké rady ohledně stavby, resp. opravy a oživení. Fotky, které přidávám jsou rok a pul staré (první tri) a zbytek je stav současný...



a tady stav současný





Poslední úprava: 10 roků 4 měsíců od Zajda96.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Moje první loď Galaxie 10 roků 4 měsíců #1649

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3126
  • Obdržená poděkování 428
  • Karma: 24
Ahoj, Zajdo :) Vítám Tě tady! Další galaxie, výborně,pan Štěpám (její konstruktér) by z nás měl radost :cheer: Napiš něco o lodi, jestli znáš historii, jaké máš plány, odkud jsi, a kde budeš plout....
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Moje první loď Galaxie 10 roků 4 měsíců #1650

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3126
  • Obdržená poděkování 428
  • Karma: 24
Trochu jsem Ti upravil fotky, musíš po nahrání ještě kliknout na ,, vložit,, a fotka se uloží tam kde je kurzor, a maximálně 8 fotek do příspěvku, prosím ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Moje první loď Galaxie 10 roků 4 měsíců #1651

  • Zajda96
  • Avatar uživatele Zajda96
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 59
  • Karma: 0
Ahoj Maxíku :) Historii lodě znám a byl jsem dosti překvapen, když jsem se ji dověděl. Je od jistého pána z Brna, který ji měl po svém otci a teprve před rokem ji prodal dál do světa. O lodičku se patřičně staral a měla co potřebovala. Za ten rok a pul kdy neměla pořádný domov vystřídala 2 majitele, kteří ji úplně péči nedopřáli. Proto vypadá tak jak vypadá. Náš plán s přítelkyní je kompletně ji zrenovovat než s ni vyrazíme na vodu, minimálně stav na první fotce (kdy byla ještě u původního majitele) Ale máme určité představy jak bychom chtěli aby lodička vypadala. :cheer: Jinak jsem ze středních Čech, jezdit budeme asi na Vltavě a Labi popřípadě kde nás napadne, ale spíše sladkovodní plavba. :) Všechny rady a typy samozřejmě rád příjmu, jelikož jsem nezkušený v tomto oboru. :)
co vím jistě, že chci vratku. Protože trvalý chod vpřed mi nepřijde praktický :lol:
PS: děkuji za vřelé a milé přivítání :-)
Poslední úprava: 10 roků 4 měsíců od Zajda96.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Moje první loď Galaxie 10 roků 4 měsíců #1652

  • pepin
  • Avatar uživatele pepin
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 340
  • Obdržená poděkování 29
  • Karma: 1
Ahoj Zajdo. Když koukám na tu loď, je mi do pláče, je dobře, že se jí někdo ujme. Toho pána z Brna znám, kupoval jsem od něj náhradní motor a nějaké díly a radil mi jak s Galaxií na moře. Přeju ti hodně úspěchů v restaurování.
Mám uložených několik fotek, když byla ještě v plné parádě a taky video z ytube.
Poslední úprava: 10 roků 4 měsíců od pepin.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Moje první loď Galaxie 10 roků 4 měsíců #1653

  • Zajda96
  • Avatar uživatele Zajda96
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 59
  • Karma: 0
Děkuji Pepane, koukal jsem i na Tvojí Galaxii, je moc hezká, měl jsi s ni podstatně víc práce, než budu mít asi já. Pomoc mám slíbenou od Pana Říhy z Doks u Mácháče. Jo? fotek mám jen pár, ale jestli je máš, mohu Tě o ně požádat aby jsi mi je hodil na mail? :cheer: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , děkuji, videa na YT jsem viděl :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.163 sekund
Powered by Kunena fórum