Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Trener

Otázky a odpovědi 10 roků 2 týdnů #2595

  • richard
  • Avatar uživatele richard
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 151
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 1
Počítej s tím že trenér bude při větší rychlosti neovladatelný protože nemá žádný podélný vedení a tím že má dno hodně zaoblený i nestabilní v zatážkách. Kdysi jsem na něj pověsil Vichra a bylo to moc. Loď plácala měla velkej nekontrolovatelnej boční skluz.Píšeš o odlehčení ale moskva nebyla nijak těžká. Mám jí tu můžu jí zvážit.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 10 roků 2 týdnů #2596

  • Kenny
  • Avatar uživatele Kenny
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 46
  • Karma: 0
No jestli máš tu moskvu někde po ruce tak jí prosím pro zajímavost zvaž, já jí mám u našich na půdě, kam ji děda před x lety odložil a nechce se mi s tím tahat. Každopádně asi máš pravdu s tím podélným vedením a zaobleným dnem.
Ale když už máš ty zkušenosti s Trenérem, jak ochotně jde do skluzu dejme tomu se 4mi osobami(dejme tomu 300kg váhy) na palubě? respektive je vůbec ve skluzu ovladatelný? Jaký výkon byl tedy optimální?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 10 roků 2 týdnů #2597

  • packa
  • Avatar uživatele packa
  • OFFLINE
  • Amatér
  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
no ona Moskva(10k) tech 30kg mela taky
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 10 roků 2 týdnů #2598

  • Kenny
  • Avatar uživatele Kenny
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 46
  • Karma: 0
tak to jsem netušil, že byla taky tak lehká.. jak Mamina popisovala manipulaci, tak mi přišlo, že musel mít tak 50-60kg.

každopádně dík za info.

Tak a teď potřebuju nějak rozštípnout, jaký motor zvolit.(o víkendu se chystám udělat si výlet, a kouknout se na ně, a možná i si udělat radost :P )

Naxos 5xs(15Hp, 2válce, 2takt)
Piranha 5xs(9.9Hp, 1válec, 4takt)
Black Bass 5xs(8Hp, 1válec, 4takt)

jestli někoho napadá ještě něco jiného s cenou do 40k...

a také bych chtěl poprosit o pomoct s tím ovládáním motoru.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 10 roků 2 týdnů #2602

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3133
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
My jsme ve vodáku jezdili Trenery s Orlíkama, a bohatě to stačilo, a 4kou Crescentem to uhánělo jedna báseň. Možná bych se být Tebou kouknul po něčem dobovém, třeba Německá Forella by tomu slušela, dá se sehnat 7,5 koně, značená 5, a má i řazení. malá ukázka:


Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 10 roků 2 týdnů #2609

  • Kenny
  • Avatar uživatele Kenny
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 46
  • Karma: 0
Maxíku, když já se těch starších motorů bojím a to hlavně poruchovosti, a dostupnosti dílů.. Nejsem zrovna automechanik. Tomuhle hlavně vůbec nerozumím. Kdybych se vydal touhle cestou, tak by jste mi tu musel někdo móóc pomoct. Bylo by hodně drzé požádat vás někoho, aby mi takový motor pořídil a udělal na něm generálku tak, aby s tím nebyly problémy? Samosebou bychom se domluvili na nějaké ceně..
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.282 sekund
Powered by Kunena fórum