Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Rekonstrukce Piráta

Rekonstrukce Piráta 10 roků 1 měsíc #2325

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3130
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Tak už v tom zase lítám :blink: Loni jsem vydražil trup Piráta ve špatném stavu (20 euro) Potřeboval jsem nějaký mahagon, tak jsem si řekl,že půjde pod pilu ;) Bylo to u Zwikau, takž kousek. Vyrazili jsme s Mikem (adminem) a udělali si vejlet. když jsme tam dorazili, a naložili Piráta, Němec přinesl přepravku, a v ní byly všechny šroubky co z toho vyndal roztříděný do pytlíčků a popsaný odkud je vyšrouboval. Všechno kování, originál štítky, kladky, prostě halda věcí. :whistle: A povídá, jestli nechci ještě stěžeň? :woohoo: No, jo, já na to, a on, mám tu dvě ráhna....Tak jo, beru, No a kýl, dal bych ho do šrotu.... beru kýl...Jo, a ještě podlážky....beru...No prostě krom kormidla a plachet kompletní loď B) Já: Kolik jsem dlužen? A Němec, no přece 20 éček, jak jste to vydražil.No, myslel jsem, že mně vomejou. A on, musíte mi poslat fotku, až to bude hotový! Mike: To jsem na tebe zvědavej,jak mu budeš posílat fotku tý hromady prkýnek, co z toho chceš udělat :P No nic, přijeli jsme domů, a druhej den za světla jsem to pořádně prolezl, a krom paluby, která byla na hadry, jsem našel jen dvě shnilá místa tak po 2 decimetrech. Tak jsem si řekl, že to je fakt škoda porcovat, že ho opravím. Je z roku 1955, a trup má dvakrát tolik žeber co ty novější.Sundal jsem komplet palubu, tu použiju na ten materiál, a že dneska bylo krásně, pustil jsem se do čištění, abych ho uložil až na něj dozraje čas ;)
pi001.jpg

pi002.jpg

pi003.jpg

pi004.jpg


Jinak, kormidlo včetně lyry mám doma, a bavlněný plachty taky, zbyly mi po rozprodání mé Pirátí sbírky :cheer:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Rekonstrukce Piráta 10 roků 1 měsíc #2391

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3130
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Tak proběhlo další čištění, něco málo jsem slepil, a demontoval ( spíš rozštípal) zbytek paluby B)
pira001.jpg

pira002.jpg
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Rekonstrukce Piráta 10 roků 3 týdnů #2563

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3130
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Sluníčko svítilo, tak přestože jsem nachcípanej jak prase, jsem trochu ,,rekonstruoval,, :unsure:
piraa001.jpg

piraa002.jpg

piraa003.jpg
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Rekonstrukce Piráta 10 roků 2 týdnů #2578

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3130
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Tenhle víkend byl hektickej, tak jen maličkost :(

pirat002.jpg


pirat001.jpg
Přílohy:
Poslední úprava: 10 roků 2 týdnů od maxik1958.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Rekonstrukce Piráta 10 roků 1 týden #2621

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3130
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Shodil jsem Piráta z vleku, a hodil na bok, abych k tomu lépe mohl, a taky aby mi do něj nepršelo B) No a zapracoval jsem na levoboku, který je daleko horší než pravobok, a odřízl jsem načatou obšívku
pirat1004.jpg

pirat1003.jpg

pirat1001.jpg

no,a chytla se mi prodlužka, a trochu mi to ujelo, nevím co s tím provedu :unsure:
pirat1002.jpg
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Rekonstrukce Piráta 10 roků 3 dní #2634

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3130
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Pokračuju v opravě, tím že to mám před barákem na cestě, tomu věnuju každou volnou chvilku B)
ppi001.jpg

ppi002.jpg

ppi004.jpg

objevil jsem ještě nějaká načatá místa, ale samé prkotiny ;)
ppi006.jpg

A mí dva vydatní pomocníci !
ppi007.jpg

ppi005.jpg

a zaplombováno :P
ppi008.jpg
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.158 sekund
Powered by Kunena fórum