Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Libor

Libor 7 roků 11 měsíců #5534

  • libor1
  • Avatar uživatele libor1
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 6
  • Karma: 0
Ahoj,
ventil jsem si vyměnil ( zalapoval jsem si u něj pro sichr i jehlu ) a je to lepší. Zpátečku do nádrže žádnou nemám, je to z podávacího čerpadla do víčka karburátoru a hotovo. Stále mi trochu uniká benzin táhlem obohacovače, tak jsem si vymyslel takovou vlastní upravu karbce. Večer až se dostanu domu tak to popíšu i fotkama. Jestli to bude fungovat na vodě ještě nevím, ale za barákem bez zátěže to vypadá zatím dobře.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Libor 7 roků 11 měsíců #5539

  • libor1
  • Avatar uživatele libor1
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 6
  • Karma: 0
Ahoj,
zpátečku nikde udělanou nemám, jde to čerpadla rovnou do plovákovky. Po výměně ventilu v plovákové komoře se mi to zlepšilo, ale stále mi uniká palivo kolem čepu obohacovače. vymyslel jsem si takou upravičku.

Táhlo obohacovače jsem vyhodil a udělal závit M6 do tělesa a zaslepil šroubem.
Do trysky jsem udělal čtyřku závit z zašrouboval šroubek tak abych zmenšil prutok ( šroubkem se dá prutok regulovat )
Dále mi trochu unikal benźin odvzdušněním plovákové komory, tam jsem udělal díru durch a závit M6. Ze spodku jsem udělal ze šroubu zátku a do horní části šestku šroubek s dírou. Tím pádem mám odvzdušnění směrem nahoru.
Startoval jsem za barákem a zatím uplně bez uniku, uvidím zda to pujde i při větším výkonu na vodě.
1.JPG


2.JPG


3.JPG


4.jpg


5.jpg


6.jpg


7.jpg


9.jpg
Poslední úprava: 7 roků 11 měsíců od maxik1958.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Libor 7 roků 11 měsíců #5540

  • libor1
  • Avatar uživatele libor1
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 6
  • Karma: 0
Zdarec Kony,
teď jak tady sedím u toho karburátoru, tak jsem asi zjistil kde mám tu vracečku. Tu bude asi ta modrá trubka co je předělaná od původního majitele směrem k seřízení bohatosti. To jsem asi pěkná trubka. Koukni na foto a dej mi prosím info.
11.jpg
Poslední úprava: 7 roků 11 měsíců od maxik1958.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Libor 7 roků 11 měsíců #5541

  • Kony
  • Avatar uživatele Kony
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 139
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 1
Čao Libore,
já osobně nevím, jak vypadá karbec Warťasu, s tou zpátečkou jsem to myslel takto:
redukce.jpg
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Libor 7 roků 11 měsíců #5542

  • Kony
  • Avatar uživatele Kony
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 139
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 1
tím podstatně snížíš tlak na uzavírací ventil, a pokud dodržíš ten přibližně 5x menší průřez, tak bude i dost benzínu v karburátoru. Čerpadlo bude sice dávat pořád plnou dávku, ale zase snížíš tlak i na membránu v čerpadle, takže bez problému. Budeš mít hold více přefiltrovaný benzín :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Libor 7 roků 11 měsíců #5544

  • libor1
  • Avatar uživatele libor1
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 6
  • Karma: 0
Ahoj,
tak teď to chápu. Musím se někam dojet podívat jak to je originál v autě. Já mám ve člunu pouze jednu přívodní hadici od nádrže, musel bych to dodělat. BUDU JEŠTĚ KOUMAT.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.161 sekund
Powered by Kunena fórum