Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Stevensons Weekender

Stevensons Weekender 8 roků 11 měsíců #3978

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
V podstate cilem toho je napustit drevo a vytahnout strukturu. To ti i ridky laminat neudela. A pak take je problem kdyz nekde napustis ciste drevo a nekde je olaminovane, je to pak dost videt. Takhle v podstate zmizi rozdily.

Samozrejme musi clovek laminovat na dobre vyschly povrch, Jinak to nebude drzet.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Stevensons Weekender 8 roků 11 měsíců #4124

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
Tak jsem zase trochu pokrocil a i neco vyfotil.

Trochu jsem zapracoval pred tydnem na bocich a spodku, rovnou jsem to i poprvy napustil at to hezky zaschne.



A taky jsem dodelal konecne zadek a trochu poupravil, puvodni na planech se mi moc nelibil.



Ted me ceka zase vnitrek. Uz jsem cast take napustil a jeste mi zbyva posledni "sedatko" ve vchodu ko kajuty. No a pak se pustit do okynek, zatim jeste nevim jestli udelam drevene ramecky jak je v planech nebo sezenu nejake mosazne krytky.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: jhepik, pavlii

Stevensons Weekender 8 roků 10 měsíců #4268

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
Trochu jsem v posledni dobe zapracoval na vnitrku. Dnes jsem to konecne poprvy natrel aby to melo cas schnout, kdyz je venku takovy pocasi.







No a taky jsem vykrouzil ramecky okynek. Zatim jen vnejsi co budou napevno pridelane. Jeste potrebuji navrtat diry na priznane mosazne srouby.

Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: jhepik
Vygenerováno za 0.167 sekund
Powered by Kunena fórum