Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Finmar Yards 5510 Turku

Finmar Yards 5510 Turku 9 roků 2 měsíců #3567

  • Kony
  • Avatar uživatele Kony
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 139
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 1
Tak se nám tady přes zimu rozjel nákup nových necek, proto připojuji také svoji staronovou šlupku - taktéž úlovek z Ebay B) R.v. 1979, motorizace Penta 115hp, zatím jsem ji šoupl do stodoly, než dodělám druhou koupelnu :unsure: Sice to není dřevo, ale věkem by se snad sem vešla B)
IMG_20150116_124840.jpg


IMG_20150116_124818.jpg


IMG_20150116_103628.jpg


IMG_20150116_160854.jpg
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Finmar Yards 5510 Turku 9 roků 2 měsíců #3568

  • Kony
  • Avatar uživatele Kony
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 139
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 1
Jinak malá kajutka v přídi (spaní pro dva), Echolot Garmin, rádio, repro, subwoffer, bílé Alpha sedačky, nádrž 150l, periferie motoru celá v novotě, do údržby motoru a náhonu investoval předchozí majitel na jaře 2014 cca 5,5 tis ChF!!! :woohoo: Zakoupeno a dovezeno z Eikenu, registrace přívěsu a lodi je ale v D B) , tzn. bez cla B) Až bude chvilka, nafotím lépe... Zatím jen foto z cesty...
Poslední úprava: 9 roků 2 měsíců od Kony. Důvod: doplnění
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Finmar Yards 5510 Turku 8 roků 10 měsíců #4433

  • Kony
  • Avatar uživatele Kony
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 139
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 1
Pozdrav všem zapáleným oprašovatelům historie, tak jsem byl včera na mnou avizovaném jednání na ředitelství SPS, mimo jiné jsem se také dotázal na svoje necky, od kterých jsem zde nechal kopie dokladů (Ausweis über das Kleinfahrzeugkennzeichen), zprvu jsem předpokládal, že jelikož německý Wasser und Schifffahrtsverwaltung vydává tato osvědčení na neomezenou dobu, že si budu muset vyřídit povolení pro plavbu plavidla registrovaného v rejstříku jiného státu EU, nakonec se však ukázalo, že k přihlášení plavidla, které je registrované v zemi EU, postačí doklady k plavidlu (s platnou, příp. neomezenou tech. prohlídkou), doklad o nabytí a dále prohlášení prodávajícího, pokud je prostředníkem při prodeji malého plavidla, o tom, že plavidlo zakoupil a následně prodal (nestačí doložení kupních smluv). Na dokladu o nabytí nemusejí být ověřené podpisy. A necky tedy budu registrovat u nás bez nutnosti odhlašování v DE, toto zařídí náš PÚ :) Doufám, že tato informace pomůže i vám B)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Finmar Yards 5510 Turku 8 roků 10 měsíců #4434

  • Kony
  • Avatar uživatele Kony
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 139
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 1
dále, co se týká registrace přepravníků z DE, tak jsem zjistil, že v případě, že je tento deklarován jako Anhänger für Sportzwecke, a je opatřen bílou značkou se zelenými znaky, tak se jedná o přívěsné vozidlo nepodléhající registraci, bez nutnosti hradit povinné pojištění (!!!pozor, pouze v DE!!!), k provozování v DE stačí osvědčení o shodě ES (například Gutachten nach § 18 (5) StVZO), a dále Zulassungsbescheinigung Teil I, na kterém je vyznačena doba platnosti TK. Pro registraci v ČR je však nutno dovyžádat i Teil II, který vydá německý Landkreis na požádání... Kdyby to někomu nebyl jasné, nechť se dotáže B)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Finmar Yards 5510 Turku 8 roků 10 měsíců #4435

  • Kony
  • Avatar uživatele Kony
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 139
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 1
n
Poslední úprava: 8 roků 6 měsíců od Kony. Důvod: korekce
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Finmar Yards 5510 Turku 8 roků 6 měsíců #4880

  • Kony
  • Avatar uživatele Kony
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 139
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 1
Poslední letošní, a zároveň první Probefahrt...

20151003_115706.jpg


20151003_115727.jpg


Nkln.jpg


STR.jpg


UHL.jpg


VYR.jpg


WTR.jpg
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.143 sekund
Powered by Kunena fórum