Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Jolový křižník Triton

Jolový křižník Triton 10 roků 2 měsíců #2221

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3135
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Tak jsem si Tritona přečetl ještě jednou od začátku, to s tím rokem výroby nejspíš sedí, jinak by na SPS napsali jen rok přihlášení, a štítek, ten si někdo nechal na památku B) , tyhle starý byly moc hezký :)
IMG_Wellenbinder1160.jpg

A samozřejmě mám i čistej ;) Chtělo by jestli jsou v dokladech nějaké údaje od výrobce, eventuálně výrobní číslo, atd
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Jolový křižník Triton 10 roků 2 měsíců #2222

  • David
  • Avatar uživatele David
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 49
  • Karma: 1
To je krása, ono na SPS je psán rok 1956, v lodním deníku jsem našel psáno rok 1952. Bohužel nic bližšího jsem v něm už nedohledal, těžko říct jak to doopravdy je. Ikdyž by mě příběh lodi moc zajímal.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Jolový křižník Triton 10 roků 2 měsíců #2245

  • David
  • Avatar uživatele David
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 49
  • Karma: 1
Tak dnes proběhla demontáž balastu a pomalu se připravujeme na výměnu žeber, která právě rozprostírají hmotnost balastu do trupu lodi. Budeme taky muset vyřezat a vlepit pár kousků obšívky, ale mahagonu mám teď docela zásobu, tak by to snad neměl být problém.

20022014146.jpg


20022014147.jpg


což mi připomíná, že jsem slíbil, že nakoupený mahagon nafotím, zítra se tedy polepším :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Jolový křižník Triton 10 roků 2 měsíců #2246

  • David
  • Avatar uživatele David
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 49
  • Karma: 1
Dnes bylo u nás krásně a tak jsem pracoval celý den a konečně se mi povedlo vytvořit šablony na žebra a stihnul jsem je i vyřezat, plán na víkend je tedy jasný :) zítra se je tam pokusím napasovat. Snad už to nebude takové trápení jako při tvorbě šablon na jejich výrobu :D

21022014148.jpg


21022014149.jpg


21022014155.jpg
Poslední úprava: 10 roků 2 měsíců od David.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Jolový křižník Triton 10 roků 2 měsíců #2247

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3135
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
No, jestli jsi to řezal přímočarkou, tek to Ti nezávidím :unsure: Já jsem si pořídil na podobné kratochvíle pásovku :cheer: www.starelode.cz/index.php/forum/23-poke...je-pripravky-a-vubec
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Jolový křižník Triton 10 roků 2 měsíců #2248

  • David
  • Avatar uživatele David
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 49
  • Karma: 1
To je paráda, to by byl velký pomocník, přímočarkou jsem dělal jen vršek žebra, spodek který pro mě byl nejdůležitější jsem dělal maflíkem a šlo to krásně.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.183 sekund
Powered by Kunena fórum