Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Yachtwerft Berlin typ Seeadler 447 - Wartburg 900

Yachtwerft Berlin typ Seeadler 447 - Wartburg 900 4 roků 6 měsíců #8826

  • Ludek
  • Avatar uživatele Ludek
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 150
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 0
Z vlastní zkušenosti mám dvě sání jednou se mi něco přisálo na sání (bordel . igelit)nevim a málem jsem uvařil a pořádný čerpadlo
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Yachtwerft Berlin typ Seeadler 447 - Wartburg 900 4 roků 6 měsíců #8841

  • Ondro
  • Avatar uživatele Ondro
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 418
  • Obdržená poděkování 106
  • Karma: 0
Tak este pripajam obal z brozurky k lodi ktoru som nasiel na webe a chatrnu fotecku lode ktoru uvadza ako jedinu vyrobca na stranke :-)) tak verim ze raz mu poslem realnu fotku :woohoo:
Vsetko sedi. Calunenie, sedacky, palubka atd, kapotaz motora.....


Brourkaklodi.jpg


Jedinafotkavyrobcu.jpg
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Yachtwerft Berlin typ Seeadler 447 - Wartburg 900 4 roků 6 měsíců #8842

  • Ondro
  • Avatar uživatele Ondro
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 418
  • Obdržená poděkování 106
  • Karma: 0
Dopátral som sa k povodnej farbe nateru dna lode. Takze predsa zelena :sick: a nie cervená B) Ked som zhodil koncovku vyfuku tak sa pod nou ukazala zelena farba.


Snmkaobrazovky2019-09-21o0.52.23.jpg
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Yachtwerft Berlin typ Seeadler 447 - Wartburg 900 4 roků 6 měsíců #8843

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
To muze byt zakladovka kterou meli zrovna zelenou. To jeste neznamena ze povrch nebyl cerveny (a kdovi kolikrat to uz nekdo obrousil a napatlal necim). Z meho pohledu treba tohle je uplne jedno, jde o to jak tobe se to bude libit.

Ja delam zaklad bily z zinkovy beloby (oxidu zinecnaty) pac je to v dnesni dobe nahrazka bileho olova co se drive pouzivalo (ne samozrejme tak dokonala). Sice mam doma surik (oxid olovnato olovnicity), ale je to svninstvo a nejak se mi s tim nechce patlat lod. No a pres to jde cervena a tmave cerveny antifouling. Takze az nekdo bude brousit/opalovat moji lod tak pod cervenou najde bilou. A taky na tom bude ale lip nez spousta lidi co brousi stare lode a nepouziva masky (viz bile/oranzove olovo), dneska uz je to nastesti omezeny prodavat (jen na IC).
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Ondro

Yachtwerft Berlin typ Seeadler 447 - Wartburg 900 4 roků 6 měsíců #8845

  • Ondro
  • Avatar uživatele Ondro
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 418
  • Obdržená poděkování 106
  • Karma: 0
Dik za radu,
vonkajsia obruc vyfuku asi nebola pred tym dole z lode, tak si myslim ze to bolo asi zelene , no ved uvidim. Kazdopadne ta cervena je krajsia - aspon pre mna :cheer: . Farbu by som chcel dal dole co pojde odstranovacom starych naterov. Brusit az potom. Tak snad to pojde dobre.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Yachtwerft Berlin typ Seeadler 447 - Wartburg 900 4 roků 6 měsíců #8846

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
No zalezi jaka je vrstva ty barvy. Pokud je to jen tenoucka, mozna postaci zbrousit. No a pokud je tlustsi tak bych to opalil horkovzdusnou pistoli a oskrabal (nasledne obrousil). Nak nemam k odstranovacum moc vrelej vztah, a taky to nemusi fungovat na vsechny typy barev.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.172 sekund
Powered by Kunena fórum