Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: sikaflex

sikaflex 9 roků 9 měsíců #2798

  • doxy
  • Avatar uživatele doxy
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 80
  • Obdržená poděkování 9
  • Karma: 0
Nevím kam s tim, ale myslim, že tady je to správne misto. Zajímá me kdo z Vás používá sikaflex, od jakého výrobce a jake jsou zatím Vaše zkušenosti. Budu ho potřebovat a nechci koupit neco, co nefunguje.. díky
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

sikaflex 9 roků 9 měsíců #2800

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3126
  • Obdržená poděkování 428
  • Karma: 24
Ahoj, v tom lelu jsem na Tebe uplne zapomněl. Je to sikaflex 291 nalepeni, a 290 na spárování. Je taky dobre pouzit sika primer, je nekolik druhu, podle lepeneho materialu. shop.jachting.info/index.php?main_page=p..._90&products_id=2122 Nezapomen taky, ze je pri lepeni potreba, aby tmel mel minimalni vrstvu 1 mm, aby dokonale drzel! Min je malo
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

sikaflex 9 roků 9 měsíců #2804

  • doxy
  • Avatar uživatele doxy
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 80
  • Obdržená poděkování 9
  • Karma: 0
Potřebuji například utěsnit steven, ale když to stahnu, těžko mi tam zbude 1 mm tmelu.. a chci ho dat pod koncovku výfuků a všech tehle ruzne jich mist, to mám asi vzít ten na lepeni? A primer použít asi pokaždé predpokladam. Ale já to vlastně nechci slepit, jen utesnit..
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

sikaflex 9 roků 9 měsíců #2805

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3126
  • Obdržená poděkování 428
  • Karma: 24
Hele,Honzo, na takove malickosti primer nerez, ten se pouziva kdyz lepis velke plochy. S tim utesnenim se to dela tak, ze to namazes, sesroubujes, ale uplne na krev nedotahnes, to az po vytvrzeni tmelu, proste ho tam nechas vetsi vrstvu, treba ten milimetr, a mas to. ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.135 sekund
Powered by Kunena fórum