Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: zapalování pro wartburga z fabie htp

zapalování pro wartburga z fabie htp 7 roků 8 měsíců #6057

  • cooper
  • Avatar uživatele cooper
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 3
  • Karma: 0
Ahoj, při vytahování mojí lodě letos v červenci na Podolsku jsem potkal chlapíka co si předělal warťase na zapalování z Fabie htp. Máte s tím někdo zkušenost nebo kontakt na toho chlapíka, bohužel jsem tam měl fofry a tak to zkouším tady. Údajně má na věnci setrváku kroužek se značkama pro snímač otáček , řídící jednotku a cívky má rovnou na koncovkách svíček. Celkem bych tam něco takovýho rád dal ptz to věčný ladění kladívek mi dost štve. Elektronický zapalování jsem koupil již dříve ale "odborník" přes Wartburgy to tam nedokázal dát neb tam pod tím mám ještě soustavu regulačních vaček. Díky za nějakou reakci. Martin 603472751
DSC_0621.JPG
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

zapalování pro wartburga z fabie htp 7 roků 8 měsíců #6058

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3127
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Hm můj kamarád mechanik říkal, že měl motor předělanej na rozdělovač ze Saaba, ale kde ho dneska sehnat, že? Musím ale říct, že jsem nikdy nic seřizovat nemusel, tak jak se kladívka nastavily, vydržely 5 let než jsem Neptuna prodal. Chce to nezanedbávat mazání vačky.. :whistle:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

zapalování pro wartburga z fabie htp 7 roků 8 měsíců #6085

  • pepin
  • Avatar uživatele pepin
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 340
  • Obdržená poděkování 29
  • Karma: 1
Elektronický zapalování Warťas jsem měl a fungovalo a fungje skvěle. Jen sundáš starý zapalování, na vačku dáš magnet v plastu, namontuješ nový zapalování a nastavíš :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.183 sekund
Powered by Kunena fórum