Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: plachetnice veterán 1966

plachetnice veterán 1966 6 roků 11 měsíců #6711

  • Karel Audy
  • Avatar uživatele Karel Audy
  • OFFLINE
  • Amatér
  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
Dobrý den, po delší době se znovu ozývám s prosbou.. Nakonec v ČR pracovně zůstávám v plzni... Tudíž se znovu snažím oživit svůj sen koupě plachetnice :D jelikož jste jediní s kým mám kontakt ohledně starých dřevěných lodí, žádám Vás o radu ohledně této plachetnice, kterou jsem na bazaru objevil.. www.yachtbazar.cz/mahagonovy-double-ender/ID14520/

Budu vděčný za Váš názor!!!
Děkuji - Karel Audy :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

plachetnice veterán 1966 6 roků 11 měsíců #6712

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3129
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Hmmmmm, musím (za sebe) říct, že se mi nelíbí tvar té kajuty a okna. Je vidět že to je spatlanina. Cena není špatná, ale té lodi prostě chybí ladnost. Tady máš nšco za 27 000,- www.ebay-kleinanzeigen.de/treebay-ad.htm...1%7C222511185026%7C0
Tady o něco víc, ale vzhledově čistá záležitost www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/holz...au/650834939-211-468
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

plachetnice veterán 1966 6 roků 11 měsíců #6713

  • Karel Audy
  • Avatar uživatele Karel Audy
  • OFFLINE
  • Amatér
  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
Děkuji za názor!!! A ze jste se tak rychle ozval! :) Ač nerad, tak priznavam, ze asi mate pravdu..! :D Kdyz ja uz dva tri roky cekuju cesky weby a nic tady neni.. Nemecky neumim a v zahranici vubec nevim kde hledat.. Uz bych se konecne rad rozhoupal a nejakou si poridil.. Proste nevim jak na to.. Tohle me prislo jako zajimavy kousek a dreveny navic, ne laminat atd.. Kdyby nekdo z vas by byl ochoten mi vypomoci, nejakou skolici informativni schuzkou, budu strasne rad !!! Samozrejme za adekvatni odmenu ( lahev neceho dobreho, maly honorar..)!!!
Jinak ty dve lodicky byly pro mne zajimave vzhledove i financne, to je pravda :D Diky!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

plachetnice veterán 1966 6 roků 11 měsíců #6714

  • Viky
  • Avatar uživatele Viky
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 369
  • Obdržená poděkování 38
  • Karma: 2
Myslim ze to je o osobních preferencích. Mne se ten double-ender docela libi, klasicky jolace mají svoje fandy, ale ja k nim nepatrim. Radsi lod pekne baculatou (stary zachranny cluny jsou opravdu moje slabost, vevodi jim Dezeta), i když třeba tak pekne nepluje na plachty.
Poslední úprava: 6 roků 11 měsíců od Viky.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

plachetnice veterán 1966 6 roků 11 měsíců #6715

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3129
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Rady poskytuji zdarma :cheer: Jinek není problém se domluvit a loď z venku dovézt, nebo třeba zařídit koupi, v tom tu máme praxi.Na Ebay se vyskytnou zajímavé kousky, mnohdy i za slušné peníze :whistle:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

plachetnice veterán 1966 6 roků 11 měsíců #6716

  • Karel Audy
  • Avatar uživatele Karel Audy
  • OFFLINE
  • Amatér
  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
Me se ten double ender v necem libi, i ten tvar mi moc nevadi, navic mi prijde stylovy, zabudovanej ten motor, dal to nema velkej kyl, a da se pouzit i u nas a pripobrezni plavbe u more udajne :D Na mailu mam od majitele podrobnejsi foto, jeste mi doda fotky kabiny.. :D
Byl bych tedy moc rad za nejakou tu info schuzku.. aby mi nekdo zkusenejsi pomohl s vyberem :D
Nad tim double enderem, jeste radsi tedy pouvazuju..!
Zatim jsem pracovne jeste par mesicu v Praze.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.117 sekund
Powered by Kunena fórum