Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: plachetnice veterán 1966

plachetnice veterán 1966 7 roků 7 měsíců #6207

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3129
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
To Folkeboot, taky jsou k mání, má to ale podstatně nepohodlnější kajutu a pevný kýl www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/sege...t/508277907-211-2658 www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/husk...z/493072445-211-3304 Jinak nás je tady několik členy v TJ Star Praha. Kotviště máme v Praze, na Slapech, i na Orlíku. Myslím, že nového člena rádi mezi sebe přijmeme, pokud bys měl zájem, dím Ti spojení na náčeknictvo a doporučím Tě
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

plachetnice veterán 1966 7 roků 7 měsíců #6208

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
Hmm, to neni folkboat. Je to jen trochu jiny jolenkreuzer. Je to poznat podle skoseni pride a zade. Obecne folkboaty jsou dobry na more, ale na jezera/prehrady neprakticky. Jolenkreuzer presne naopak a je to v podstate takovy sladkovodni bracha.

Klasicky nordic folkboat neni zrovna lod na pravidelne prevazeni po silnici.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

plachetnice veterán 1966 7 roků 7 měsíců #6210

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3129
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Máš pravdu, mně to na malém displeji přišlo jako klinkerová obšívka, a ve všem souhlas, na silnici a na jezera jolláčka :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

plachetnice veterán 1966 7 roků 7 měsíců #6213

  • Karel Audy
  • Avatar uživatele Karel Audy
  • OFFLINE
  • Amatér
  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
Ty odkazy jsou super! Konecne taky vim jak se nazyva tento druh lodi - folkboat..jako mlady jsem zavodne jezdil jachting ..kadet..evropa atd.. Na brnenske prehrade, pak jak to vyva konicek musel stranou a ted posledni rok jsem si zacal plnit sen a aspon nekdy jezdim na laseru po vltave v jednom yacht clubu :D priznam se ze me moderni plachetnice moc neberou, spis mam rad oldtimer, a budu rad za lidi kteri budou podobne zamereni a pomohou mi svymi radami se zorientovat.. Zadne odborne publikace jsem v cestine nikdy nenasel.. Nechci nikoho urazit- na jolove krizniky koulam take porad ale memu estetickemu oku je typ folkboat mnohem blizssi :D
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

plachetnice veterán 1966 7 roků 7 měsíců #6214

  • Karel Audy
  • Avatar uživatele Karel Audy
  • OFFLINE
  • Amatér
  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
Jinak ta plachetnice je kajutkreuzer z lodenic Schwerin s ploutvokylem postavena v rocec 1900! A jsou jen tri.. Bohuzel se mi koupe nepovedla vyjednat a ani jsem tehdy nemel tolik penez, odhodlani a zkusenosti..ktere porad nemam :D
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

plachetnice veterán 1966 7 roků 7 měsíců #6231

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
Chapu vyber folkboatu, pro me je to neco jako jednou splnitelny sen. Ale jak rikam kdyz uz bych ji mel mit tak ji necham nekde na mori, nebo tak aby se na more dobre dostala. Na jezera/prehrady je ji skoda a je kolem toho dost komplikaci. Jolac vytahnes z vody, hodis na vlek a odvezes za autem.

Nedavno sme byli trenovat na DIDI 22, co si postavil kamarad kolegy z prace. To uz je sakra lod, ale i tak ji v pohode hodi na velkej vlek a odveze za autem. Takze ac folkboat jen tak necim nenahradis existuji i soucasne designy velmi zajimave, treba Cape Cutter 19.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.178 sekund
Powered by Kunena fórum