Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Spolek

Spolek 8 roků 11 měsíců #4175

  • Viky
  • Avatar uživatele Viky
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 369
  • Obdržená poděkování 38
  • Karma: 2
Ja bych chtěl aby se slepy ramena revitalizovaly tak, aby se do nich dalo plout. Stavaji se z nich pachnouci jamy plny blata. Ja sice vim, ze jama plna blata ma ekologickou hodnotu vyssi nez vodni plocha, ale za muj život uz spousta tech jam odpojenim od vody zmizela uplne a to je myslim skoda.

Jsem taky megaloman? :-D

Jo... a chci spavnit Klejnarku a Vrchlici do Kutny Hory aby tam mohli vodni turisit jezdit! :-D Jednu Marinu v Novych Dvorech a jednu v Hore pod Vlasskym Dvorem. :-P
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Spolek 8 roků 11 měsíců #4210

  • Tom
  • Avatar uživatele Tom
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 233
  • Obdržená poděkování 48
  • Karma: 1
maxi ty viš že moje lode jsou udělany s citem a ja s tebou souhlasim ale posuzovat něči lod kdy hlavnim kriteriem je cit odbornika mi přijde problematicke měl bych ještě takovou vizi sen napad k diskusi když jsme pluli po brandenburgu je to takove pěkne město sama voda řeka kanal jezero a mi zde marně hledali misto k zakotveni i když je to tu sami přistav všude nas vyhazovali až uplně v centru byl historishe hafen měl jsem ostych tam vplout po zakotveni přišel hafenmaistr ja myslel že nas jde zase vyhodit ale on nas velice srdečně přivital a provedl po lodich něco takoveho u nas chybi muzei aut a motorek je bezpočet ale lodi žadne myslim že ani v technickem nic neni co vy nato muzeum lodi na vodě otazník nevim jak se to na tom kramu piše asi by to chtělo nějaky projekt dotace sponzory reprezentativni misto oslovit lidi jako třeba robert fiala možna se spojit s nejakym muzeem je to realne otaznik člověk trpi když vidi v jakem stavu je třeba lana rekonstrukce takove lode do puvodniho stavu bez podpory statu nejakeho mecenaše je velice naročna mohl by snad naš spolek nejak pomoc prosim odpovězte mi neni lito moc velka utopie tom
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Spolek 8 roků 11 měsíců #4211

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3127
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Jasne ze by se mi taky libilo mit vlastni pristav, i kdyz jsme roztrouseni po cele republice, kolem Prahy je nas hodne. Je to ale beh na dlouhou trat. V prvni fazi je zalozeni spolku, a to aby stat vubec uznal lodni vetrarany. Mam treba prislibeno zastreseni od Technickeho muzea.....Ale opravdu musime postupne. Uvidime co na nas rekne MD , pokud budou aspektovat nas spolek jako treba u aut, urcite se posunem dal !
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Spolek 8 roků 11 měsíců #4212

  • pepin
  • Avatar uživatele pepin
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 340
  • Obdržená poděkování 29
  • Karma: 1
Mám slíbené protokoly a manuály od komisaře přes auta tak to přinesu ať máme kde začít. Jak píše Max máme hodně práce před sebou a musíme být opatrní. Těším se na sraz a tam Vám řeknu vše co jsem zjistil .Je toho dost,ale nechci to rozebírat tady. B)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Spolek 8 roků 11 měsíců #4232

  • Brubbel
  • Avatar uživatele Brubbel
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 251
  • Obdržená poděkování 47
  • Karma: 3
Maxi co Baktus? Byl by veteran, kdyz mame motor z 80.let?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Spolek 8 roků 11 měsíců #4234

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3127
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Byl, jde o trup , ale tohle musíme probrat na schůzi, určit nějaké kategorie původnosti a tak.....
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.161 sekund
Powered by Kunena fórum