Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Setkání v Praze

Setkání v Praze 9 roků 1 měsíc #4122

  • Johanes
  • Avatar uživatele Johanes
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 19
  • Karma: 1
Dobrý den všem účastníkům setkání v Praze,
dalo by se v rychlosti shrnout čeho jste se mezi guláškem a pívem dotkli při diskusi?
Myslím ,že bylo s novými změnami od 15.4. o čem hovořit a zajímalo by mě (a asi nejen mě) jak se věci na vodě změní. Snažím se to vše sledovat, ale víc hlav víc ví.

Třeba já se těším s motorem na Hracholuskou přehradu (znám jí z kanoe docela podrobně) i když vím, že mě chataři budou chtít zakousnout... :whistle:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Setkání v Praze 9 roků 1 měsíc #4125

  • Brubbel
  • Avatar uživatele Brubbel
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 251
  • Obdržená poděkování 47
  • Karma: 3
Ahoj,
vcerejsek z myho pohledu:
Pripravil sem si spousty otazek ohledne rekonstrukce moji lode. Nesnadna cesta MHD, pred klubem jsem se otocil a sel hledat trafiku. Po pulhodince vstupuju do klubu. Maxik pohodlne uveleben, prvni bramboracky a prvni kacovsky pivko. Prijemne zjisteni, ze nejsem nejmladsi (40). Dalsi pivko a k nemu gulasek. Zidle se rychle zaplnili. Sami prijemni lide. Jeden vypadal na zacatku trochu nesmele, nakonec to byl vytecny recnik, ktery nam vsem pri promitani vyrazil dech. Jeho "rekosntrukce" Ducha byla proste dokonala. Trochu teda citim, ze byla neco vic nez dokonala, ale nemuzu najit to spravny slovo.
Dalsi piva. na svoje otazky pomalu zapominam.
Jeste pred nim promital Pavlii. Ma krasnou plachetnici a velmi rad lesti. Slunce se bude v detailech jeho lodi odrazet a oslnovat vsechny kolem.
Pivko.
Taky jsem prinesl par fotek, ale mel jsem je promitat prvni, aby nasledovalo to.
Kacov je proste dobrej a na svoje dotazy jsem uplne zapomel. Do toho chodim casteji kourit a zrejme sem prohulil zalozeni spolku.
Dal bych si gulas, uz je asi po nem, nastesti se presne v tu chvili objevi na stole hromada bramboraku. Splachnu je pivem a uz musim jit. Pritelkyne je na vecirku ve stavu "uplne na kary" a je treba se postarat.
Tesim se na priste!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Setkání v Praze 9 roků 1 měsíc #4126

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3137
  • Obdržená poděkování 430
  • Karma: 24
Jen bych to upřesnil, spolek jsme nezaložili, jen jsme se dohodli, že ho založíme, a do příští schůzky si každý připraví návrh toho co by mělo být naším cílem :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Setkání v Praze 9 roků 1 měsíc #4129

  • AmaterTeoretik
  • Avatar uživatele AmaterTeoretik
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 50
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 0
Maxi, možná by bylo fajn založit zvláštní vlákno kde by se do příští schůzky
sepsaly návrhy a nápady pro stanovy. Schůze byla velmi zajímavá a příjemná.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Setkání v Praze 9 roků 1 měsíc #4130

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3137
  • Obdržená poděkování 430
  • Karma: 24
Dobry napad, vlakno muze zalozit prece kazdy, tak hura do toho!!! :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Setkání v Praze 9 roků 2 týdnů #4181

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3137
  • Obdržená poděkování 430
  • Karma: 24
Hoj námořníci, teda spíš lodníci, blíží se květen, a chci připravit další setkání. Ve středu zjistím termíny (čtvrtky) a tímto poprosím RXDeho aby pak vytvořil nové hlasování ;) Konec hlášení !
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.148 sekund
Powered by Kunena fórum