Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Slapy 2013

Slapy 2013 11 roků 5 měsíců #610

  • richard
  • Avatar uživatele richard
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 151
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 1
Omlouvám se za zpoždění měl jsem nějaké rodiné povinosti, zapíjel jsem narození dcery! Posílám nástřel pozvánky prosím o doplnění případně o korekturu.

První sraz historických lodí Slapy 2013


Vážení kamarádi, vodáci, jachtaři a přátelé historických lodí.

spolek nadšenců „Staré lodě“ si dovoluje Vás pozvat na víkendové setkání historických lodí vyrobených před rokem 1983.
Jste li majitelem lodě vyrobené před rokem 1983 která je v původním stavu (i amatérské stavby) a chcete se této akce zúčastnit zašlete vyplněnou přiloženou předběžnou přihlášku na adresu...............nebo e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Potřebujem si udělat představu kolik lidí by mělo zájem se takové akce zúčastnit.
Jako součást této akce kromě soutěží a společných plaveb by jsme rádi připravili i burzu a výstavu historických lodních motorů na které budete mít možnost předvést své poklady.
Dále jednáme s pořadatelem Mezinárodního srazu horkovzdušných balónů „ Májová fiesta 2013“ o možnosti spolupráce na zajištění společného programu.
V tomto termínu bude také slavnostně otevřena expozice o staré Vltavě v Chotilském muzeu.
Ve spolupráci s hotelem Atlantida nabízíme ubytování v ceně 300.-/osobu noc se snídaní.
kotvení je zajištěno zdarma po dobu akce v marině u hotelu.





Předběžná přihláška:

Jméno příjmení ………………………………………………………

telefon………………………….. e-mail………………………………..

adresa………………………………………………………………………

Popis lodi:





Mám zájem o ubytování ANO / NE počet osob



Mám představu že by jsme tuto pozvánku rozšířili každý dle svých možností po loděnicích,přístavech a marinach. Klidně i kamarádům v zahraničí. A chtělo by tam doplnit do kdy je možné se přihlásit. Potom podle počtu přihlášených budem jednat dál.

Prosím o vaše názory v co nejkratším termínu. Souhlasíte aby jsem této akci založil e-mail na který by se mohli zájemci hlásit? A co admin neudělal by jednoduchej web??? Třeba jako fiesta.letybalonem.eu/
Poslední úprava: 11 roků 5 měsíců od richard.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Slapy 2013 11 roků 5 měsíců #622

  • Jirka01
  • Avatar uživatele Jirka01
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 173
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 0
Jeden centrální E-mail na přihlášení a evidenci by se měl založit. Také jej musíme uvést do pozvánek.
Poslední úprava: 11 roků 5 měsíců od Jirka01.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Slapy 2013 11 roků 5 měsíců #623

  • richard
  • Avatar uživatele richard
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 151
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 1
Otevřel jsem e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Slapy 2013 11 roků 5 měsíců #636

  • richard
  • Avatar uživatele richard
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 151
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 1
Pánové nikdo nic k předběžné přihlášce ??? Poslal jsem Vám to i do mejlu a dosud nemám žádnou reakcí.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Slapy 2013 11 roků 5 měsíců #637

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3135
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
:blush: úplně jsem zapomněl....jo,dobrý!
Poslední úprava: 11 roků 5 měsíců od maxik1958.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Slapy 2013 11 roků 5 měsíců #638

  • pepin
  • Avatar uživatele pepin
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 340
  • Obdržená poděkování 29
  • Karma: 1
Mně se to taky líbí.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.187 sekund
Powered by Kunena fórum