Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: setkání 24.7. na Vltavě - Výtoň

Re: setkání 24.7. na Vltavě - Výtoň 11 roků 8 měsíců #348

  • Martin88
  • Avatar uživatele Martin88
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
Ahoj všichni,
díky za účast, byla to krásná vyjížďka.
Chtěl bych zase vyplout,ale ten čas mi nějak chybí,už to bude téměř měsíc a já od té doby vyplul jen 2x :sick:
maxíku díky za přehled, asi budu mít toho kufrdeka :lol:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: setkání 24.7. na Vltavě - Výtoň 11 roků 7 měsíců #413

  • erasim
  • Avatar uživatele erasim
  • OFFLINE
  • Amatér
  • Příspěvky: 24
  • Karma: 0
Zdravím! Při prohlížení inspirativních příspěvků na tomto fóru jsem narazil na tento- jsem příjemně překvapen, že počty nadšenců pro staré lodě se zvětšují a že tu někdo má taky takovýto backdecker... vím o dvou, těch notoricky známých Orava a Corsar, ale teď vidím, že je tu zase jeden nový! Hezké, soudím, že z Holandska? Že by se napřesrok udělal sraz? Letos to už nestihneme,že?Spřízněný kolego- napiš, co v tom máš za motor a jak je to staré, celá ta krása? S pozdravem Jiří/ erasim
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: setkání 24.7. na Vltavě - Výtoň 11 roků 7 měsíců #419

  • Martin88
  • Avatar uživatele Martin88
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
Ahoj,je z Holandska,asi 60let starý se 4v motorem BMC 1,5 lt
do listopadu bude na vodě,tak setkání nevylučuji,ale nějak časově nestíhám
příští rok počítám s nějakým srazem, uvnitř lodě ještě není pořádné ležení a taky by to chtělo trochu utěsnit proti dešti :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: setkání 24.7. na Vltavě - Výtoň 11 roků 7 měsíců #420

  • erasim
  • Avatar uživatele erasim
  • OFFLINE
  • Amatér
  • Příspěvky: 24
  • Karma: 0
Díky za reakci, mám něco podobného, trochu staršího,(na jiném místě tady jsou obrázky)jen tam není původní motor, zatím žiju se zetorem 2001, řeším teď drobné dětské nemoci- seřízení čerpadla a volba vrtule...Utěsnění střechy je u těchto lodí stálý problém, vyřešil jsem ho polaminováním paluby, původně plaňkové, ale už značně netěsné... Na novou jsem(teak) neměl, tak je to takto. Slouží to dobře, je to dost pevně a neklouže to po protiskluzové úpravě...Taky počítám v listopadu s vytažením, ale musím di dříve dopáchat podvozek, při 10m délky lodě to je trochu macek.Zatím ahoj, někdy se dohodneme na setkání... Jiří/ erasim
16.9.2012Lochm.JPG
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.153 sekund
Powered by Kunena fórum