Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Zatracenej vrut..!!

Zatracenej vrut..!! 9 roků 1 měsíc #3846

  • pavlii
  • Avatar uživatele pavlii
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 226
  • Obdržená poděkování 27
  • Karma: 0
:angry:

Včera jsem asi 45min doloval z magahonu 5mm vrut, který jsem úspěšně ukroutil při demontáži větracího nástavce z lodi. Nepomohlo vybroušení drážky mikrobruskou, nepomohla korunka (mahagon je fakt tvrdý dřevo), takže jsem nakonec musel jemnou pilkou vyříznout z vnitřní strany obdélníček dřeva, za kterým vrut byl, dlátkem ho vydlabat a vlastní vrut pak už jednoduše vypáčit šroubovákem ven.

Zadělat to děsný čuňácký koryto problém nebude a koneckonců tohle nikdo ani neuvidí, takže estetika mě moc netrápila. Co mě ale děsí, že problémových vrutů mám povícero, ale ty jsou už v rámci trupu - a jiná cesta, než odvrtat je korunkou nebude. Když si tu anabázi představuju, jímá mě hrůza..........

Tak jsem si ulevil a odpo šup do práce strhnout zbytek laminátu ze střechy lukny - už abych i tohle měl za sebou, práce s laminátem v tomhle duchu je taky pěkná pakárna. Ještě, že jsem šel do dřevěný lodi :-D

P.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Zatracenej vrut..!! 9 roků 1 měsíc #3847

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
Vim o cem mluvis. Nerez srouby jsou fakt krehky a taky se mi parkrat podarilo nejakej ukroutit, kdyz jsem si to treba malo nebo spatne predvrtal. Nakonec jsem vetsinou musel dlatkem odrejt trochu kolem srouby aby sel klesetema vysroubovat. Odvrtat se mi to nepodarilo nikdy. Nastesti to bylo zatim vzdy na nejakym konstrukcnim hranolu a ne na pohledovym miste. Mahagon je svine pevna.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.121 sekund
Powered by Kunena fórum