Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi 9 roků 1 týden #3894

  • Viky
  • Avatar uživatele Viky
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 369
  • Obdržená poděkování 38
  • Karma: 2
Ja paypal pouzivam v omezeny verzi, kdy si tam muzes prevodem v ramci Cr poslat peníze, je to mozny jenom do par tisíc, ale na drobnosti to staci. pak si takhle "nabitym" uctem muzes platit a v poho.

Na vetsi prevody se tam pak nejak registruje karta, ale to se mi nezdalo ani dobry ani nutny, tak jsem to zatím neudelal.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 9 roků 1 týden #3895

  • Standa
  • Avatar uživatele Standa
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 233
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 0
No ta omezená verze ta stačí. Ona má Svůj nějaký název tuším při zaregistrování.Dá se nějak zjednodušeně přibližně určit jaké poplatky se vyměřují. Na nějakém příkladu.Max to má tak nějak jednodušší má tam příbuzného. To mu závidím. U nas bude euro až někdy v roce 2020 možná, a banky nevím proč jsou tak nenažrané aby pro ten přeshraniční obchod udělaly schůdnější podmínky.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 9 roků 1 týden #3896

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3126
  • Obdržená poděkování 428
  • Karma: 24
Já mám Paypal k Vise, takže mi to strhnou rovnou ze sporožira, ale jen tu konkrétní částku, když mi teď přišla přes Paypal platba, strhli mi z 10 000,- 400,- a to proto, že paní zapomněla zaškrtnout že posílá peníze přátelům, to pak je zdarma.Jinak u Ebay je to nejbezpečnější platba, protože za veškeré transakce placené přes něj ručí. To znamená, nedostaneš zboží...vrátí Ti peníze, a celou věc řeší s prodejcem sami.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 9 roků 1 týden #3897

  • Standa
  • Avatar uživatele Standa
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 233
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 0
Já právě tyhle problémy potřebuju posbírat a pak se rozhodnout. Já mám kartu MasterCard u KB ke svýmu účtu , tak taky nevím jestli by to přes ní šlo.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 9 roků 1 týden #3898

  • Standa
  • Avatar uživatele Standa
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 233
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 0
No ale ted´mě napadá , že to nepůjde protože já na té kartě nemám žádný peníze ,já jen můžu vybírat z bankomatu.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 9 roků 1 týden #3899

  • pavlii
  • Avatar uživatele pavlii
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 226
  • Obdržená poděkování 27
  • Karma: 0
Tak abych to shrnul a malinko rozšířil:

- na internetové obchody (obecně) je ideální buď kreditní karta nebo "fiktivní" karta (=nikoli fyzické médium). Pozjišťuj si v rámci KB a i konkurence, jak jsou na tom s nabídkami (prakticky jde hlavně o případné poplatky za roční vedení; ta fiktivní by nemusela nic obnášet, ale já mám kreditku, takže jsem si to nezjišťoval).
- obě varianty jsou typ "kreditka", čili nemáš účet, na kterém bys musel mít určitý obnos peněz. Místo toho se ti zaplacením touto cestou peníze půjčí a myslím, že dneska je již standard jejich uhrazení bance do 10. - 25. příštího měsíce (=tzv. "bezúročné období"). Výhodou je nastavení limitu čerpání, takže nelze přijít o příliš velký balík (v případě bezpečnostního průšvihu), už vůbec nelze přijít o peníze z tvého účtu a v případě nějakého problému je tu určitá doba (ta bezúročná) na řešení.

PayPal nemusí být jen výsada velkých obchodníků; drtivá většina mých eBay prodejců byly fyzické osoby, zcela jistě. Takže PP by se dal označit za určitý "ideál" - a jinak má Maxík samozřejmě pravdu, je tam velká míra bezpečnosti a konkrétně s eBay lze propojit, takže placení je otázka jednoho kliknutí, což je super. Známý mimo ČR je plus (já to mám takhle s Anglií), co se USA týče, je tu pár služeb, jež přeposílají zásilky do ČR, takže i aukce "pro US only" je možné řešit (pak jde jen o celkovou cenu, ale všechno se dá předem spočítat, takže člověk ví, na čem je).

Ufff - snad jsem na nic nezapomněl :-)

P.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.165 sekund
Powered by Kunena fórum