Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Sport 50 de Lux

Sport 50 de Lux 6 roků 5 měsíců #7048

  • BaronGautz
  • Avatar uživatele BaronGautz
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 15
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 0
Motor jsem už představil, tak teď ještě člun. Omlouvám se za kvalitu fotek, ale nejede mi scanner, tak jsou to fotky papírových fotek :-/ . Ale vzhledem k tomu, jak se tyto stránky jmenují doufám, že i staré fotky mi budou odpuštěny :-D
Člun ležel nějakou dobu na dně, takže všechno co bylo dřevěné tam prakticky nebylo. Takže vnitřní laminát a překližka, co je pod ním musel jít pryč, pak nové výztuhy a překližku a znovu přelaminovat. Vybrousit a zalátat trhliny v trupu a nakonec nový kabát. Do špice přišla hliníková nádrž na cca 30 litrů, nová přístrojová deska s otáčkoměrem, palivoměrem, teploměrem a obrazovkou echolotu. Ten tam byl dán ještě v době, kdy jsem si myslel, že se ze člunu budeme potápět. Šlo to, ale člun byl dost přetížený a hlavně na toto je strašně malý
Pokud má jít znovu na vodu, čeká mě zase dost práce. Tenkrát jsme s ním dost prasili, takže to bude chtít opravu a zesílení zrcadla a taky bych chtěl vyměnit sedadla. Ty origo byly sice pohodlné a dokonce se daly rozložit na ležení, ale jsou strašně těžké a protože mají dutinu, když se do nich dostane voda, tak jsou jak kovadlina
DSC_1308.JPG

DSC_1309.JPG

DSC_1305.JPG

DSC_1307.JPG

DSC_1306.JPG
Poslední úprava: 6 roků 5 měsíců od BaronGautz.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: jhepik
  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.146 sekund
Powered by Kunena fórum