Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: kajak

kajak 8 roků 8 měsíců #4731

  • marekparek111
  • Avatar uživatele marekparek111
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 76
  • Obdržená poděkování 9
  • Karma: 0
k tomu potahu - co použít celtovinu? ideální vlastnosti na potah lodi myslím... kupoval jsem v minulosti zde:
odkaz na velkoobchod zde
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

kajak 8 roků 8 měsíců #4732

  • beda30
  • Avatar uživatele beda30
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 12
  • Karma: 0
marekparek111 napsal:
k tomu potahu - co použít celtovinu? ideální vlastnosti na potah lodi myslím... kupoval jsem v minulosti zde:
odkaz na velkoobchod zde
zajímavá je tato Celta Scanum šedá,ale počkám na "maxik1958" jakej potah doporučí
dík za snahu
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

kajak 8 roků 8 měsíců #4733

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3130
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Celtovina by nebyla špatná, ale je málo odolná proti protžení a oděru, museli by se dát dvě vrstvy. jak pojedu kolem zjistím jak se to jmenuje. já z toho šiju tohle:
27012013857_2015-08-24.jpg


Jak jsem koukal na ty celty, tak ta 560ka by vhodná byla, to je ještě o 20 gramů víc, než má ta co používám já :)
Poslední úprava: 8 roků 8 měsíců od maxik1958.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

kajak 8 roků 8 měsíců #4735

  • marekparek111
  • Avatar uživatele marekparek111
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 76
  • Obdržená poděkování 9
  • Karma: 0
jj ten tvuj "bag" na naradi znam, je super ;-) a myslim ze je to prave celtovina - aspon mi to tak pripadalo kdyz jsem si na nej u tebe v dilne sahal. je to odolny, to by uz musela byt jo ostra hrana šutru aby to na kajaku protrhla a pokud bys to daval dvojmo, tak to uz je uplny pancir :-) meli jsme ji dvojmo ve vyrobni hale vypnutou na lanko a prositou jako oddelovaci zabranu svarecich pracovist, napustenou nejakou nehorlavou impregnaci a ani po dvou letech na tom nebylo sebemensi poskozeni. jen dvojmo to uz bude mozna tezky na ten kajak (?)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

kajak 8 roků 8 měsíců #4736

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3130
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Dvojmo jsem myslel klasickou celtovinu na stany, tahle stačí samozřejmě jednou vrstvou :cheer:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

kajak 8 roků 8 měsíců #4738

  • beda30
  • Avatar uživatele beda30
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 12
  • Karma: 0
maxik1958 napsal:
Celtovina by nebyla špatná, ale je málo odolná proti protžení a oděru, museli by se dát dvě vrstvy. jak pojedu kolem zjistím jak se to jmenuje. já z toho šiju tohle:
27012013857_2015-08-24.jpg


Jak jsem koukal na ty celty, tak ta 560ka by vhodná byla, to je ještě o 20 gramů víc, než má ta co používám já :)
tak jsem vyfotil to platno a přiložil k němu měřítko aby jste si udělali představu o struktuře plátna (tlouštka plátna je 0.8 mm bez barvy)
bedaza.rajce.idnes.cz/foto/
Poslední úprava: 8 roků 8 měsíců od beda30. Důvod: zapoměl jsem dát odkaz
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.156 sekund
Powered by Kunena fórum