Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Galaxie 1970

Galaxie 1970 10 roků 4 měsíců #1680

  • pepin
  • Avatar uživatele pepin
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 340
  • Obdržená poděkování 29
  • Karma: 1
Tak jsem pořád přemýšlel jak udělat lepší ovládání plynu, hla vně aby drželo přesně v nastavené poloze. Až jsem si všimnul stahovačky na okno, vyndal jsem jedno lanko, udělám dřevěnou desku na uchycení a nějakou pěknou páku. V stahovačce je aretace, takž se plyn neposune.
DSC00520.JPG


DSC00523.JPG


DSC00524.JPG


DSC00526.JPG
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Galaxie 1970 10 roků 4 měsíců #1681

  • pepin
  • Avatar uživatele pepin
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 340
  • Obdržená poděkování 29
  • Karma: 1
Mám od Maxe skvělého Crescenta 4. Chytá na popotažení. Teď jsem vyměnil symeringy na hřídelce k vrtuly. má tam být dvojitý, ten jsem nesehnal, tak dva jednoduché:
DSC00530.JPG


DSC00531.JPG


DSC00532.JPG


DSC00533.JPG

No a až bude čas tak nový originál lak a nápisy.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Galaxie 1970 10 roků 4 měsíců #1683

  • Kony
  • Avatar uživatele Kony
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 139
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 1
Pepi, to jsi ani nemusel, dávat tam dvě gufera, neb ten první břit je "jen" prachový, tzn, že když jsi tam dal dvě za sebe, tak to vnější (které nepřijde do styku s mazivem) se vychodí a udělá ti na hřídeli drážku! Tak pozor na to... A ještě jedna věc, vidím, že jsi dával gufera z nitrilové (NBR) pryže, ta je jen do max. otáček hřídele 3tis., takže pokud to točí víc, budou ti pouštět vodu... Musíš hledat silikonovou (MVQ), nebo florkaučukovou (FKM) pryž. Doporučuji silikon, je do cca 10tis. otáček a odolný proti běžným ropným produktům, navíc silikon pojímá drobné vibrace při vůli hřídele. Pokud máš problém se sháněním, tak mi pošli rozměry B)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Galaxie 1970 10 roků 4 měsíců #1684

  • pepin
  • Avatar uživatele pepin
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 340
  • Obdržená poděkování 29
  • Karma: 1
Originál Crescent je dvojité gufero z pérkem vevnitř i venku bez prachovek. Kontroloval jsem to na dvou motorech. Prachovka asi proti vodě nestačí. Rozměry jsou 24-12 mm výška 9mm, nebo 24-12 výška 1,5 mm 2X. Jestli mi seženeš lepší materiál budu rád.
Poslední úprava: 10 roků 4 měsíců od pepin.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Galaxie 1970 10 roků 4 měsíců #1686

  • Kony
  • Avatar uživatele Kony
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 139
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 1
Tak díky těmto rozměrům se dostáváme do dalšího mtr., je to tedy fluoruhlík, viz. specifikace, tato se používají na těsnění IRD převodovek v Land Roverech mezi hlavní převodovkou a IRD podavači, kde je vysoká obvodová rychlost (kolem 8tis. otáček na průměru cca 40mm) a provozní teplota mezi 70 - 80ti. st. Celsia a ještě rozdílné prostředí oddělujících kapalin (náplň IRD a hlavní převodovky - nesmí se smýchat). Takže tuk vs. voda upe v poho, otáčky v poho a při chlazení ve vodě není problém B) a zde odkaz na produkt:
www.elotechnik.cz/gufero-12-24-6-viasy-fpm.html
určo stačí jen jedno, doba jde vpřed a také vývoj materiálů :)
Pepi, jestli to chceš objednat, tak mi to co nejdřív napiš, objednávám si už taky něco od nich, nechám ti to přibalit, tzn. nebudeš platit poštu...
Poslední úprava: 10 roků 4 měsíců od Kony.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Galaxie 1970 10 roků 4 měsíců #1687

  • pepin
  • Avatar uživatele pepin
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 340
  • Obdržená poděkování 29
  • Karma: 1
Tak mi jedno objednej, díky.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.162 sekund
Powered by Kunena fórum