Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Galaxie 1970

Galaxie 1970 11 roků 6 měsíců #477

  • pepin
  • Avatar uživatele pepin
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 340
  • Obdržená poděkování 29
  • Karma: 1
Tak jsem další víkend obětoval člunu. Povedlo se mi obrousit a natřít celý vnitřek lodi.

DSC00815.JPG


DSC00834.JPG


DSC00835.JPG


DSC00836.JPG


DSC00839.JPG











Maxi prosím tě, Ty jsi říkal, že mám dát nádrž do přídě, tak jsem ji tam tam zkusil položit a vychází mezi první a druhé žebro viz foto

DSC00799.JPG


DSC00800.JPG








a ptám se, jestli ji tam takhle můžu přidělat a jestli nebudu mit moc těžkou příď, aby mi přes ni nešla voda. Nikdy bych se s tímto člunem nepouštěl do žádných vln, ale chci si ha vzít k moři a když bude klidné, tak jezdit mezi ostrůvky- příbřežní plavba. Mluvil jsem z pánem, měl nádhernou Galaxii a ten přendal těžiště dozadu, aby mohl jezdit ve vlnách, já chci jezdit na klidné vodě.
Poslední úprava: 11 roků 6 měsíců od pepin.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Galaxie 1970 11 roků 6 měsíců #478

  • pepin
  • Avatar uživatele pepin
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 340
  • Obdržená poděkování 29
  • Karma: 1
Ještě jsem zrepasoval alternátor. Vyměnil jsem ložiska uhlíky a trochu jsem ho vyleštil.
DSC00818.JPG


DSC00823.JPG



DSC00825.JPG


DSC00827.JPG


DSC00829.JPG
Poslední úprava: 11 roků 6 měsíců od pepin.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Galaxie 1970 11 roků 6 měsíců #480

  • taag
  • Avatar uživatele taag
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 15
  • Karma: 0
Ahoj, ta nádrž je v přídi v pohodě i když neznám objem, ale mám jí také v přídi, jen popřemýšlej kam umístit plnící hrdlo, aby jsi po lodi nemusel šplhat. Jde o to že ne vždy jsou podmínky optimální a přeci jen je dobré tankovat z kokpitu. Na Slapech je už pumpa na vodě a tam to taky uvítáš.Budeš tam dávat čerpadlo nebo to budeš honit jen náporem?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: pepin

Galaxie 1970 11 roků 6 měsíců #481

  • pepin
  • Avatar uživatele pepin
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 340
  • Obdržená poděkování 29
  • Karma: 1
Ahoj, díky za radu. Jestli myslíš palivové čerpadlo, tak jsem se zrovna ptal v Maxově vlákně o motorech, jestli máte někdo zkušenost s elektrickým palivovým čerpadlem. Tato nádrž je z Favorita předpokládám tak 40-45 litrů a je tam příprava na čerpadlo. Nové se dá koupit od 500 kč já o tom vážně uvažuju.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Galaxie 1970 11 roků 6 měsíců #482

  • taag
  • Avatar uživatele taag
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 15
  • Karma: 0
Myšleno čerpadlo na chlazení, jinak já mám klasickou benzínovou pumpu.Vypadá to že chceš chladit náporem, ale dej pozor jak dlouho budeš mít zařazený zpětný chod, ten plast je trochu :angry: ale když budeš zbytek dávat do trubek tak někde udělej kus hadice, aby se ti nepřenášely vibrace z motoru, bo to pak někde začne prosakovat.
Poslední úprava: 11 roků 6 měsíců od taag.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Galaxie 1970 11 roků 6 měsíců #483

  • pepin
  • Avatar uživatele pepin
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 340
  • Obdržená poděkování 29
  • Karma: 1
Jsem to hlava dubová! Jelikož budu dělat dvouokruhové chlazení, tak jsem koupil na Maxovu radu elektrické vodní čerpadlo VW, které přijde hned za ten ventil a zbytek vedení až k výměníku bude asi měď. S tím plastem jsem udělal chybu, měla tam být měď.
Vratku bohužel nemám, takže zpětný chod mne netrápí.
Poslední úprava: 11 roků 6 měsíců od pepin.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.159 sekund
Powered by Kunena fórum