Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: místo na dodělání lodě

místo na dodělání lodě 7 roků 11 měsíců #5748

  • danykopy
  • Avatar uživatele danykopy
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 48
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
Zdar rejdaři :)
Mám takový menší, větší problém a musím ho vyřešit, takže za jakoukoliv radu, nebo nabídku budu rád.
Asi tak před pěti lety jsem koupil ocelovou kajutovku s tím, že si jí předělám k obrazu svému, asi tak v půlce práce mi to trochu zkomplikoval rozvod, takže před dvěma rokama jsem řešil co s lodí, naštěstí mi vyšel vstříc kamarád s autoservisem, že si to k němu můžu dát a dodělat tam, to se mi jakž takž dařilo, ale pak do toho přišlo dítě a musel jsem začít řešit bydlení, protože ve stávajícím nájmu by nám bylo těsno a navíc by nám špatně vycházely peníze...naštěstí se naskytlo druhé patro u rodičů, ale musel jsem udělat totální rekonstrukci.
Proč to všechno píšu...při rekonstrukci, která trvala cca rok a ještě není úplně hotová, ale už alespoň bydlíme jsem neměl vůbec čas na tu loď, no a tomu kamarádovi pochopitelně došla trpělivost a dneska s ním budu mluvit co dál...
Zřejmě mě už asi vyhodí, takže bych potřeboval tu loď někde úpíchnout a pak jí tam v klidu dodělat, každej mi říká abych jí prodal, ale mě se prostě nechce, alespoň zatím, než vyčerpám všechny možnosti...
máte někdo nějaký nápad?
jo a jsem z Prahy 10, takže kdyby někdo věděl o nějakém pěkném místečku za ruzumný peníze, tak aby to nebylo moc daleko. Jo loď je 7.5m dlouhá, 2.5m široká, teď cca 2 tuny. výška myslím 3.5m
díky.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.166 sekund
Powered by Kunena fórum