Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: cim lepit ?

cim lepit ? 8 roků 4 měsíců #5088

  • packa
  • Avatar uživatele packa
  • OFFLINE
  • Amatér
  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
tak jsem se pustil taky do ,,veterana,,-sice laminat ale do budoucna .....
po odborne oprave nemeckeho majitele to melo vahu ze to pomalu neutahl ani traktor takze....podlaha z coulovych prken totalne napitych vodou-motorovka a ven,pod prkny 20-25cm vrstva montazní peny,PET-lahvi a pod. napite jak houba(celkem 2 vozejky)-vsechno vytrhat a ven no a razem o dobrych par metraku lehčí-necham to par tydnů vyschnout a.......
mate nekdo zkusenost s vypenovacím epoxidem-trochu jsem kdysi sehnal(odleval jsem z nej figurky) tak bych ho použil na vlepení novych zeber a podelníků-bude to držet?zatim jsem pouzival eprosin 30 -pochybuju ze se mi podaří presne okopírovat nerovnosti dna(no tak na 2-3 mm se snad dostanu)
Poslední úprava: 8 roků 4 měsíců od packa.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

cim lepit ? 8 roků 4 měsíců #5090

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
Cau, tady bude problem ze bych typ ze to nebylo delany z epoxy ale spise polyester. A jak je znamo epoxy a polyester se moc nesnesou. Takze prvni co bych zkusil je tam neco prilepit epoxydem a pak s tim trochu handlovat. Kdyz to bude drzet v pohode tak bych se vypenovaciho epoxy nebal (a po prilepeni bych udelal prechody z epoxy smichane se skelnym prachem, mikrokoulemi nebo jinym svinstvem, pretazene vrstvou tenke tkaniny)

Pokud to odloupnes celkem snadno bude potreba se porozhlednout nekde jinde. S polyesterem je to na lepeni naprd. To uz bych na to radsi vzal polyuretan (jo tu nenavidenou montazni penu), tim bych prepazky prilepil, zacistil. No a pak bych udelal prechody z neceho pruzneho (silikon, lepidlo na parkety, apod)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

cim lepit ? 8 roků 4 měsíců #5112

  • packa
  • Avatar uživatele packa
  • OFFLINE
  • Amatér
  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
tak jsem jsem dneska zajel do f. co se zabyva laminací nadrzí a pod.jejich postup dolepovaní vyztuh-povrch rozdrásat necim jako rotacní rašple(nebo jak to nazvat) ve vrtacce,povrch natrít pryskyricí a do ziveho dat tmel z pryskyrice a mikrobalonu-vše polyester-mají to (pry) otestovano a drží to-tak asi dam na ně
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

cim lepit ? 8 roků 4 měsíců #5118

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
Jo to zni dobre, to bych urcite vyzkousel. Jinak polyester a mikrokoule drzi jako cert. Tam opravdu jde jen o to prychyceni na suchy povrch. A ta jejich metoda vypada pouzitelne.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.160 sekund
Powered by Kunena fórum