Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Seaflea Minimost

Seaflea Minimost apod. 9 roků 4 měsíců #3436

  • Viky
  • Avatar uživatele Viky
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 369
  • Obdržená poděkování 38
  • Karma: 2
Clovece to nevim, jestli obalovku trochu nepodceňuješ. Od doby co jsem predelaval Romanu, tak ze vseho, co jsem tam pouzil, obalovka drzi nejlíp. Daval jsem občas i obalovku ze starejch palet co u nasich lezely rok na dvore a bez znamky rozlepovani.

Jinak k tem spojum.... když vemu jak malo je spoju.... na outorovy hrane lat bude, na pateri teda taky, na zrcadle je predepsana zvenku, tak tu dam samozrejme.... akorát teda ještě premejslim jak zpevnit prid, ale to bude prelaminovany, tak to nebude takova krize, ale něco tam dam.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Seaflea Minimost apod. 9 roků 4 měsíců #3437

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3137
  • Obdržená poděkování 430
  • Karma: 24
Jde Ti to hezky, ale určitě bych přidal latě do rohů spoje sedačky a dna, to zvýší celkovou pevnost trupu několikanásobně, takhle jen překlička napupo nebude mít plochu k pořádnému přilepení. Nejlepší by bylo říznout hranolek napříč, a udělat dvě trojúhelníkové latě, a ty dát z každé strany té překližky ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Seaflea Minimost apod. 9 roků 4 měsíců #3438

  • Viky
  • Avatar uživatele Viky
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 369
  • Obdržená poděkování 38
  • Karma: 2
No... na rozrezani hranolku diagonalne fakt nemam vybaveni. Az spravim auto, zajedu do OBI, prikoupim si late a budu pokracovat.

Ty co mam tedka použiju na bocnice a pak se uvidi.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Seaflea Minimost apod. 9 roků 4 měsíců #3440

  • Viky
  • Avatar uživatele Viky
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 369
  • Obdržená poděkování 38
  • Karma: 2
No... dneska jsem jako pracoval na bocnicich. Nejak jsem si nevedel rady, jak naporcovat listu na outorovou hranu aby to sedlo.

Nakonec bylo docela dobře si to nechat projit hlavou. Puvodni plany rikaji - ohnout. A jak je psano... follow the plans even if it seems being wrong:

23122014255B.jpg


Edit: Ještě jsem si vzpomnel... Richarde, snad ti udelam aspoň trochu radost, zebra z lati zahustim, budou po 25-30cm. Po zdejších diskuzích ve mne puvodni plan dat jich co nejmíň nejak prestal vyvolávat duveru. ;)
Poslední úprava: 9 roků 4 měsíců od Viky.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Seaflea Minimost apod. 9 roků 4 měsíců #3441

  • richard
  • Avatar uživatele richard
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 151
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 1
O mojí radost nejde. Vzhledem ke zkušenostem s touto konstrukcí lodí jsem si jen dovolil poradit. Je na tobě jak si to postavíš. Když by to mělo být podle mě tak bych začal jinou volbou překližky ( voděvzdorná a né obalovka) a kostru jsem ti už popisoval. Zalep si tam někam výztuhy na kladky nebo špalky (používá se Habr) řízení. Držím ti palce.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Seaflea Minimost apod. 9 roků 4 měsíců #3442

  • Viky
  • Avatar uživatele Viky
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 369
  • Obdržená poděkování 38
  • Karma: 2
Dekuju.

Vzhledem k me prirozene ignoranci tradic si musim na furu věci prijit sam, abych znal důvod. Když (jestli) to dokazu postavit z těchhle "sracek", tak uz ze vseho.

Jinak rizeni zatím neresim, rozhodne pujde skrz sedacku, ta je dost tuha. Nevidim důvod namáhat tenkou obšívku takovejma silama. (zase ty duvody...) ;)
Poslední úprava: 9 roků 4 měsíců od Viky.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.166 sekund
Powered by Kunena fórum