Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Motor do Galaxie-Wartburg

Motor do Galaxie-Wartburg 6 roků 6 měsíců #6857

  • Pavel
  • Avatar uživatele Pavel
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 8
  • Karma: 0
Krásný den všem.Po dlouhé době se ozývám a potřebuji poradit.Jak jsem jednou psal,že budu dávat dohromady tátovu Galaxii,tak narážím na spoustu byrokratických problémů.Chtěl jsem na ní dát závěsný motor,abych eliminoval,možnost najetí na "bordel" který plave na vodě a přišel o vrtuli.Nicméně to stojí 25 000,-Kč...protože si musím nechat vypracovat projekt.Nicméně projektant mi poradil,abych tam nechal starý,který sice mám,ale protože Galaxie nebyla tehdy přihlášená,tak musím sehnat na motor papíry.Nechápu,proč jim nestačí číslo motoru.Proto bych potřeboval nějaké papíry na starý motor,který byl v nějaké přihlášené lodi.Můj motor je skoro nový,ale byrokracie funguje dokonale.Nedokážu si představit,kdo by mi je dal,když motor v lodi každý potřebuje.....prý z nějaké vyřazené,přihlášené lodi,nebo z nějakého vraku Galaxie,ale přihlášené.Můžete mi proradit,kde by se tohle dalo sehnat??Děkuji....Pavel
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Motor do Galaxie-Wartburg 6 roků 6 měsíců #6858

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3126
  • Obdržená poděkování 428
  • Karma: 24
Přihlaš loď v Holandsku..... :whistle:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Pavel

Motor do Galaxie-Wartburg 6 roků 5 měsíců #6958

  • Pavel
  • Avatar uživatele Pavel
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 8
  • Karma: 0
Tak jsem dneska úspěšně složil zkoušky na VMP i na moře a na plavební správě jsem sehnal potřebné info.Jak mi zde doporučovali,abych Galaxii nechal jak to je,tak to udělám.Dostal jsem radu,abych jí přihlásil v Holandsku..jde to i on-line,za nějakých 350 euro.kdybych tam jel,stálo by to 30,ale když připočítám cestu,tak to vyjde na stejno.Budu nyní zde dost často,tak mi prosím poraďte,když nebudu něco vědět.Předem dík.A hned mám několik dotazů.....1.Kde seženu vrtuli....2.Dá se do Galaxie napasovat vratka a nemá jí někdo???.....3.Nemá někdo plány na Galaxii???Nemusí to být na palubu,obšívku a žebra.Zajímalo by mě spíš co se týče motoru,hřídele atd....Zatím děkuji za rady a až to budu vše mít,na jaře začnu....mějte se všichni fajn!!!Pavel
Poslední úprava: 6 roků 5 měsíců od Pavel.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Motor do Galaxie-Wartburg 6 roků 5 měsíců #6961

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3126
  • Obdržená poděkování 428
  • Karma: 24
Mám vrtule , mám i nějaké jiné věci na loď, co bys asi potřeboval. S tou vratkou , nevím jestli se tam vejde. Teď to řeší Fanda Moravec, tak mu napiš jestli to má změřený. LEWO se shání fakt špatně, jedině snad v Německu. Já jsem poslední právě prodal.Pokud bys neřešil vratku, přechod motoru na hřídel vrtule mám taky.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Pavel

Motor do Galaxie-Wartburg 6 roků 5 měsíců #6962

  • Pavel
  • Avatar uživatele Pavel
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 8
  • Karma: 0
Díky moc.....dám Ti číslo na mobil....608847027...zavolej,nebo mi napiš SMS,zavolám zpátky,abys to neplatil....a domluvíme se..Pavel
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Motor do Galaxie-Wartburg 6 roků 5 měsíců #6971

  • Pavel
  • Avatar uživatele Pavel
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 8
  • Karma: 0
Jak jsem už psal,příští rok budu dávat dohromady Galaxii....budu rád za všechny rady.... Pavel
Poslední úprava: 6 roků 5 měsíců od Pavel.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.136 sekund
Powered by Kunena fórum